|
Професіональний футбол
| 157 | 116 | 41 | 77 | 14 | 10954 | 26 | 4 | 0 | 29 | 0 |
|
2018/2019
| 24 | 15 | 9 | 12 | 0 | 1399 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 |
|
Карпати Львів* Львів
| 24 | 15 | 9 | 12 | 0 | 1399 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 |
|
Чемпіонат України U-19
| 24 | 15 | 9 | 12 | 0 | 1399 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 4 | 10-08-2018 | Карпати | 3:0 | Олімпік | 93 | 1 | 0 | 0 | | 8 | 15-08-2018 | Динамо | 0:2 | Карпати | 29 | 0 | 0 | 0 | | 24 | 31-08-2018 | Десна | 0:2 | Карпати | 88 | 0 | 0 | 0 | | 26 | 06-09-2018 | Карпати | 2:0 | ФК Львів | 83 | 0 | 0 | 0 | | 29 | 13-09-2018 | Карпати | 1:3 | Шахтар | 73 | 0 | 0 | 0 | | 40 | 21-09-2018 | Карпати | 4:2 | Волинь | 65 | 0 | 0 | 0 | | 44 | 28-09-2018 | ФК Маріуполь | 2:2 | Карпати | 65 | 0 | 0 | 0 | | 52 | 05-10-2018 | Карпати | 3:2 | Металург | 74 | 1 | 0 | 0 | | 61 | 19-10-2018 | Чорноморець | 3:1 | Карпати | 96 | 0 | 0 | 0 | | 65 | 26-10-2018 | Карпати | 2:1 | Ворскла | 81 | 0 | 1 | 0 | | 75 | 02-11-2018 | Зоря | 0:1 | Карпати | 93 | 0 | 0 | 0 | | 80 | 09-11-2018 | Карпати | 2:1 | ФК Олександрія | 70 | 0 | 0 | 0 | | 84 | 16-11-2018 | Олімпік | 1:1 | Карпати | 11 | 0 | 1 | 0 | | 91 | 23-11-2018 | Арсенал-Київ | 5:4 | Карпати | 85 | 0 | 1 | 0 | | 97 | 07-03-2019 | Карпати | 1:2 | Динамо | 67 | 0 | 0 | 0 | | 106 | 15-03-2019 | ФК Львів | 0:3 | Карпати | 74 | 0 | 0 | 0 | | 119 | 05-04-2019 | Шахтар | 2:0 | Карпати | 16 | 0 | 1 | 0 | | 133 | 19-04-2019 | Карпати | 2:4 | ФК Маріуполь | 26 | 0 | 0 | 0 | | 144 | 26-04-2019 | Металург | 2:5 | Карпати | 24 | 0 | 0 | 0 | | 151 | 06-05-2019 | Карпати | 2:0 | Чорноморець | 13 | 0 | 0 | 0 | | 156 | 10-05-2019 | Ворскла | 1:1 | Карпати | 26 | 0 | 0 | 0 | | 165 | 17-05-2019 | Карпати | 1:1 | Зоря | 30 | 0 | 0 | 0 | | 172 | 27-05-2019 | ФК Олександрія | 1:1 | Карпати | 30 | 0 | 0 | 0 | | 180 | 31-05-2019 | Карпати | 3:1 | Арсенал-Київ | 87 | 0 | 0 | 0 | |
|
2019/2020
| 18 | 7 | 11 | 3 | 0 | 868 | 7 | 2 | 0 | 3 | 0 |
|
Карпати Львів* Львів
| 18 | 7 | 11 | 3 | 0 | 868 | 7 | 2 | 0 | 3 | 0 |
|
Чемпіонат України U-19
| 14 | 7 | 7 | 3 | 0 | 780 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 09-08-2019 | Карпати | 1:2 | ФК Олександрія | 51 | 0 | 0 | 0 | | 12 | 16-08-2019 | Шахтар | 2:1 | Карпати | 25 | 0 | 0 | 0 | | 24 | 30-08-2019 | Карпати | 4:0 | СК Дніпро-1 | 34 | 0 | 0 | 0 | | 35 | 20-09-2019 | Карпати | 3:1 | Зоря | 28 | 0 | 0 | 0 | | 40 | 27-09-2019 | Десна | 0:2 | Карпати | 94 | 1 | 0 | 0 | | 45 | 04-10-2019 | Карпати | 3:1 | ФК Маріуполь | 68 | 0 | 0 | 0 | | 53 | 18-10-2019 | Колос | 2:5 | Карпати | 33 | 1 | 1 | 0 | | 58 | 25-10-2019 | Карпати | 3:1 | ФК Львів | 22 | 0 | 0 | 0 | | 67 | 01-11-2019 | Динамо | 2:2 | Карпати | 27 | 0 | 1 | 0 | | 68 | 08-11-2019 | Карпати | 1:2 | Волинь | 39 | 1 | 0 | 0 | | 80 | 22-11-2019 | Ворскла | 2:0 | Карпати | 78 | 0 | 0 | 0 | | 83 | 29-11-2019 | ФК Олександрія | 0:4 | Карпати | 93 | 2 | 0 | 0 | | 90 | 06-12-2019 | Карпати | 1:2 | Шахтар | 95 | 0 | 0 | 0 | | 102 | 13-03-2020 | СК Дніпро-1 | 0:3 | Карпати | 93 | 2 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат України U-21
| 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 88 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 94 | 22-02-2020 | Карпати | 2:0 | СК Дніпро-1 | 20 | 0 | 0 | 0 | | 98 | 28-02-2020 | Колос | 0:1 | Карпати | 15 | 0 | 0 | 0 | | 105 | 03-03-2020 | Карпати | 0:0 | ФК Олександрія | 33 | 0 | 1 | 0 | | 108 | 07-03-2020 | ФК Львів | 2:0 | Карпати | 20 | 0 | 0 | 0 | |
|
2020/2021
| 21 | 21 | 0 | 8 | 2 | 1932 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 |
|
Карпати Галич Галич
| 21 | 21 | 0 | 8 | 2 | 1932 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 |
|
Чемпіонат України 2020/2021 Друга А
| 20 | 20 | 0 | 8 | 2 | 1837 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 06-09-2020 | Карпати | 2:2 | Чайка | 96 | 0 | 0 | 0 | | 12 | 12-09-2020 | Карпати | 0:0 | Рубікон | 95 | 0 | 0 | 0 | | 18 | 21-09-2020 | Епіцентр | 2:0 | Карпати | 96 | 0 | 0 | 0 | | 24 | 27-09-2020 | Карпати | 3:1 | Карпати | 96 | 1 | 1 | 0 | | 26 | 03-10-2020 | Волинь-2 | 0:2 | Карпати | 94 | 1 | 0 | 0 | | 30 | 09-10-2020 | Карпати | 1:0 | Оболонь-2 | 95 | 0 | 0 | 0 | | 37 | 17-10-2020 | Діназ | 3:2 | Карпати | 95 | 0 | 1 | 0 | | 42 | 23-10-2020 | Карпати | 3:1 | Буковина | 89 | 1 | 1 | 0 | | 49 | 30-10-2020 | ФК Ужгород | 0:3 | Карпати | 96 | 2 | 0 | 0 | | 55 | 07-11-2020 | Карпати | 4:2 | Нива | 90 | 0 | 0 | 0 | | 62 | 15-11-2020 | Поділля | 2:0 | Карпати | 94 | 0 | 0 | 0 | | 79 | 20-03-2021 | ФК Чернігів | 1:3 | Карпати | 94 | 0 | 0 | 0 | | 83 | 27-03-2021 | Чайка | 0:3 | Карпати | 87 | 0 | 0 | 0 | | 92 | 03-04-2021 | Рубікон | 0:2 | Карпати | 94 | 0 | 0 | 0 | | 95 | 09-04-2021 | Карпати | 1:0 | Епіцентр | 94 | 0 | 0 | 0 | | 103 | 14-04-2021 | Карпати | 1:3 | Карпати | 0 | 0 | 0 | 0 | | 107 | 19-04-2021 | Карпати | 2:0 | Волинь-2 | 0 | 0 | 1 | 0 | | 120 | 01-05-2021 | Карпати | 1:1 | Діназ | 94 | 0 | 0 | 0 | | 126 | 08-05-2021 | Буковина | 0:3 | Карпати | 93 | 0 | 0 | 0 | | 131 | 15-05-2021 | Карпати | 0:3 | ФК Ужгород | 65 | 0 | 0 | 0 | | 140 | 23-05-2021 | Нива | 1:1 | Карпати | 95 | 0 | 0 | 0 | | 160 | 11-06-2021 | Карпати | 2:1 | ФК Чернігів | 85 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок України 2020/2021
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 28-08-2020 | Карпати | 1:2 | Нива | 95 | 0 | 0 | 0 | |
|
2021/2022
| 13 | 7 | 6 | 6 | 7 | 640 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Нива Тернопіль Тернопіль
| 13 | 7 | 6 | 6 | 7 | 640 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Чемпіонат України 2021/2022
| 11 | 5 | 6 | 5 | 7 | 472 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 6 | 25-07-2021 | Нива | 1:0 | Полісся | 0 | 0 | 0 | 0 | | 14 | 01-08-2021 | Кривбас | 1:0 | Нива | 4 | 0 | 0 | 0 | | 20 | 08-08-2021 | Нива | 0:0 | Олімпік | 0 | 0 | 0 | 0 | | 31 | 14-08-2021 | Нива | 1:0 | Гірник-Спорт | 7 | 0 | 1 | 0 | | 37 | 23-08-2021 | Кремінь | 1:2 | Нива | 28 | 0 | 0 | 0 | | 47 | 28-08-2021 | Нива | 1:1 | Агробізнес | 0 | 0 | 0 | 0 | | 50 | 04-09-2021 | Поділля | 1:1 | Нива | 0 | 0 | 0 | 0 | | 63 | 13-09-2021 | Нива | 1:5 | Альянс | 57 | 0 | 0 | 0 | | 70 | 20-09-2021 | ФК Ужгород | 0:2 | Нива | 0 | 0 | 0 | 0 | | 75 | 27-09-2021 | Нива | 0:2 | Прикарпаття | 0 | 0 | 0 | 0 | | 81 | 02-10-2021 | Металіст | 2:1 | Нива | 0 | 0 | 0 | 0 | | 86 | 06-10-2021 | Нива | 0:1 | Оболонь | 5 | 0 | 0 | 0 | | 112 | 24-10-2021 | СК Краматорськ | 2:0 | Нива | 16 | 0 | 0 | 0 | | 115 | 29-10-2021 | Полісся | 1:1 | Нива | 14 | 0 | 0 | 0 | | 125 | 05-11-2021 | Нива | 1:2 | Кривбас | 77 | 0 | 0 | 0 | | 132 | 12-11-2021 | Олімпік | 0:1 | Нива | 95 | 0 | 1 | 0 | | 141 | 19-11-2021 | Гірник-Спорт | 0:2 | Нива | 92 | 0 | 0 | 0 | | 151 | 27-11-2021 | Нива | 4:2 | Кремінь | 77 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок України 2021/2022
| 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 10 | 18-08-2021 | ФК Ужгород | 0:1 | Нива | 73 | 0 | 0 | 0 | | 28 | 31-08-2021 | Епіцентр | 1:0 | Нива | 95 | 0 | 0 | 0 | |
|
2022/2023
| 13 | 10 | 3 | 8 | 0 | 886 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
Нива Тернопіль Тернопіль
| 13 | 10 | 3 | 8 | 0 | 886 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
Чемпіонат України 2022/2023
| 12 | 9 | 3 | 7 | 0 | 822 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 27-08-2022 | Діназ | 1:1 | Нива | 95 | 0 | 0 | 0 | | 7 | 04-09-2022 | Нива | 0:1 | Карпати | 82 | 0 | 0 | 0 | | 12 | 11-09-2022 | Прикарпаття | 1:0 | Нива | 70 | 0 | 0 | 0 | | 14 | 17-09-2022 | Нива | 0:0 | Полісся | 31 | 0 | 0 | 0 | | 17 | 23-09-2022 | ФСК Маріуполь | 0:2 | Нива | 13 | 0 | 0 | 0 | | 23 | 02-10-2022 | Епіцентр | 1:1 | Нива | 96 | 0 | 0 | 0 | | 28 | 09-10-2022 | Нива | 1:0 | СФК Буковина Чернівці | 78 | 0 | 0 | 0 | | 31 | 15-10-2022 | Нива | 1:0 | Діназ | 95 | 0 | 0 | 0 | | 34 | 22-10-2022 | Карпати | 1:0 | Нива | 73 | 0 | 1 | 0 | | 38 | 29-10-2022 | Нива | 4:0 | Прикарпаття | 51 | 0 | 0 | 0 | | 49 | 19-11-2022 | Нива | 0:0 | Епіцентр | 44 | 0 | 0 | 0 | | 56 | 27-11-2022 | СФК Буковина Чернівці | 0:3 | Нива | 94 | 2 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат України 2022/2023
| 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 64 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 15 | 30-04-2023 | Металург Запоріжжя | 1:1 | Нива Тернопіль | 64 | 1 | 0 | 0 | |
|
2023/2024
| 10 | 4 | 6 | 3 | 4 | 459 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 |
|
Нива Тернопіль Тернопіль
| 10 | 4 | 6 | 3 | 4 | 459 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 |
|
Чемпіонат України 2023/2024 Група А
| 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 46 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 27-07-2023 | СФК Буковина Чернівці | 0:1 | Нива Тернопіль | 0 | 0 | 0 | 0 | | 58 | 14-10-2023 | Нива Тернопіль | 2:0 | СК Нива Бузова | 15 | 0 | 1 | 0 | | 63 | 22-10-2023 | Металіст Харків | 0:0 | Нива Тернопіль | 15 | 0 | 0 | 0 | | 69 | 28-10-2023 | Нива Тернопіль | 1:2 | Епіцентр Кам'янець-Подільський | 16 | 0 | 0 | 0 | | 80 | 10-11-2023 | Нива Тернопіль | 0:0 | Поділля Хмельницький | 0 | 0 | 0 | 0 | | 81 | 18-11-2023 | Нива Тернопіль | 4:1 | ФК Хуст Хуст | 0 | 0 | 0 | 0 | | 90 | 24-11-2023 | Карпати Львів | 3:0 | Нива Тернопіль | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат України 2023/2024 Вибування
| 7 | 4 | 3 | 3 | 0 | 413 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 22-03-2024 | Гірник-Спорт Горишні Плавні | 0:1 | Нива Тернопіль | 93 | 1 | 0 | 0 | | 7 | 30-03-2024 | Нива Тернопіль | 1:4 | Діназ Вишгород | 86 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 13-04-2024 | Нива Тернопіль | 0:0 | ФК Чернігів Чернігів | 95 | 0 | 0 | 0 | | 29 | 28-04-2024 | Нива Тернопіль | 2:0 | Гірник-Спорт Горишні Плавні | 26 | 0 | 0 | 0 | | 35 | 04-05-2024 | Діназ Вишгород | 2:0 | Нива Тернопіль | 15 | 0 | 0 | 0 | | 44 | 19-05-2024 | ФК Чернігів Чернігів | 3:3 | Нива Тернопіль | 34 | 0 | 0 | 0 | | 48 | 25-05-2024 | Нива Тернопіль | 1:1 | Кремінь Кременчук | 64 | 1 | 0 | 0 | |
|
2024/2025
| 22 | 19 | 3 | 18 | 0 | 1723 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 |
|
Нива Тернопіль Тернопіль
| 22 | 19 | 3 | 18 | 0 | 1723 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 |
|
Чемпіонат України 2024/2025 Група А
| 13 | 10 | 3 | 10 | 0 | 946 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 4 | 08-08-2024 | Нива Тернопіль | 0:1 | Епіцентр Кам'янець-Подільський | 80 | 0 | 0 | 0 | | 5 | 16-08-2024 | ФК Хуст Хуст | 2:3 | Нива Тернопіль | 74 | 0 | 1 | 0 | | 10 | 25-08-2024 | Нива Тернопіль | 1:1 | Металіст Харків | 88 | 0 | 0 | 0 | | 14 | 31-08-2024 | Буковина Чернівці | 1:0 | Нива Тернопіль | 66 | 0 | 0 | 0 | | 17 | 06-09-2024 | ФК Минай | 0:2 | Нива Тернопіль | 74 | 1 | 0 | 0 | | 21 | 11-09-2024 | Прикарпаття Івано-Франківськ | 3:0 | Нива Тернопіль | 56 | 0 | 0 | 0 | | 23 | 15-09-2024 | Нива Тернопіль | 2:3 | Агробізнес Волочиськ | 86 | 1 | 0 | 0 | | 27 | 21-09-2024 | Поділля Хмельницький | 1:0 | Нива Тернопіль | 91 | 0 | 0 | 0 | | 34 | 04-10-2024 | Епіцентр Кам'янець-Подільський | 1:1 | Нива Тернопіль | 89 | 0 | 1 | 0 | | 41 | 13-10-2024 | Металіст Харків | 2:0 | Нива Тернопіль | 70 | 0 | 1 | 0 | | 45 | 20-10-2024 | Нива Тернопіль | 1:1 | Буковина Чернівці | 94 | 0 | 1 | 0 | | 50 | 03-11-2024 | Нива Тернопіль | 2:1 | Прикарпаття Івано-Франківськ | 51 | 0 | 0 | 0 | | 52 | 09-11-2024 | Агробізнес Волочиськ | 0:1 | Нива Тернопіль | 17 | 0 | 0 | 0 | | 57 | 16-11-2024 | Нива Тернопіль | 2:1 | Поділля Хмельницький | 10 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок України 2024/2025
| 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 14 | 03-08-2024 | Нива Тернопіль | 1:1 | Буковина Чернівці | 87 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат України 2024/2025
| 8 | 8 | 0 | 7 | 0 | 690 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 05-04-2025 | Агробізнес Волочиськ | 1:2 | СК Полтава Полтава | 89 | 0 | 0 | 0 | | 7 | 13-04-2025 | ЮКСА Київ | 0:0 | Агробізнес Волочиськ | 95 | 0 | 0 | 0 | | 10 | 18-04-2025 | Агробізнес Волочиськ | 0:2 | Кудрівка-Нива Бузова | 77 | 0 | 0 | 0 | | 14 | 26-04-2025 | Металіст 1925 Харків | 4:0 | Агробізнес Волочиськ | 84 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 04-05-2025 | СК Полтава Полтава | 2:0 | Агробізнес Волочиськ | 80 | 0 | 0 | 0 | | 22 | 10-05-2025 | Агробізнес Волочиськ | 1:0 | ЮКСА Київ | 85 | 0 | 0 | 0 | | 27 | 18-05-2025 | Кудрівка-Нива Бузова | 2:0 | Агробізнес Волочиськ | 93 | 0 | 1 | 0 | | 30 | 24-05-2025 | Агробізнес Волочиськ | 1:1 | Металіст 1925 Харків | 87 | 0 | 0 | 0 | |
|
Агробізнес Волочиськ Волочиськ
| 8 | 8 | 0 | 7 | 0 | 690 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
Чемпіонат України 2024/2025
| 8 | 8 | 0 | 7 | 0 | 690 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 05-04-2025 | Агробізнес Волочиськ | 1:2 | СК Полтава Полтава | 89 | 0 | 0 | 0 | | 7 | 13-04-2025 | ЮКСА Київ | 0:0 | Агробізнес Волочиськ | 95 | 0 | 0 | 0 | | 10 | 18-04-2025 | Агробізнес Волочиськ | 0:2 | Кудрівка-Нива Бузова | 77 | 0 | 0 | 0 | | 14 | 26-04-2025 | Металіст 1925 Харків | 4:0 | Агробізнес Волочиськ | 84 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 04-05-2025 | СК Полтава Полтава | 2:0 | Агробізнес Волочиськ | 80 | 0 | 0 | 0 | | 22 | 10-05-2025 | Агробізнес Волочиськ | 1:0 | ЮКСА Київ | 85 | 0 | 0 | 0 | | 27 | 18-05-2025 | Кудрівка-Нива Бузова | 2:0 | Агробізнес Волочиськ | 93 | 0 | 1 | 0 | | 30 | 24-05-2025 | Агробізнес Волочиськ | 1:1 | Металіст 1925 Харків | 87 | 0 | 0 | 0 | |
|
2025/2026
| 30 | 28 | 2 | 16 | 1 | 2576 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 |
|
Агробізнес Волочиськ Волочиськ
| 30 | 28 | 2 | 16 | 1 | 2576 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 |
|
Стикові матчі 2025/2026
| 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 93 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 05-06-2026 | Кудрівка-Нива Бузова | 0:0 | Агробізнес Волочиськ | 19 | 0 | 0 | 0 | | 7 | 09-06-2026 | Агробізнес Волочиськ | 2:2 | Кудрівка-Нива Бузова | 74 | 1 | 0 | 0 | |
|
Першість України 2025/2026
| 27 | 27 | 0 | 15 | 0 | 2409 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 01-08-2025 | Агробізнес Волочиськ | 2:0 | Лівий берег Київ | 80 | 0 | 0 | 0 | | 11 | 09-08-2025 | Буковина Чернівці | 0:0 | Агробізнес Волочиськ | 83 | 0 | 1 | 0 | | 20 | 16-08-2025 | Агробізнес Волочиськ | 1:0 | Металіст Харків | 95 | 0 | 0 | 0 | | 30 | 31-08-2025 | Нива Тернопіль | 0:0 | Агробізнес Волочиськ | 96 | 0 | 0 | 0 | | 34 | 06-09-2025 | Агробізнес Волочиськ | 2:1 | Поділля Хмельницький | 85 | 0 | 0 | 0 | | 48 | 19-09-2025 | Агробізнес Волочиськ | 1:0 | ЮКСА Київ | 94 | 0 | 1 | 0 | | 61 | 28-09-2025 | Чорноморець Одеса | 1:0 | Агробізнес Волочиськ | 94 | 0 | 0 | 0 | | 67 | 04-10-2025 | Агробізнес Волочиськ | 3:0 | Металург Запоріжжя | 84 | 1 | 0 | 0 | | 77 | 08-10-2025 | Інгулець Петрове | 3:2 | Агробізнес Волочиськ | 96 | 0 | 1 | 0 | | 87 | 14-10-2025 | Агробізнес Волочиськ | 1:0 | Фенікс-Маріуполь Маріуполь | 96 | 0 | 0 | 0 | | 95 | 19-10-2025 | Агробізнес Волочиськ | 0:3 | Пробій Городенка | 94 | 0 | 1 | 0 | | 111 | 03-11-2025 | Агробізнес Волочиськ | 3:1 | Прикарпаття-Благо Івано-Франківськ | 88 | 0 | 1 | 0 | | 115 | 08-11-2025 | ФК Чернігів Чернігів | 0:2 | Агробізнес Волочиськ | 89 | 0 | 0 | 0 | | 126 | 17-11-2025 | Лівий берег Київ | 4:1 | Агробізнес Волочиськ | 92 | 0 | 1 | 0 | | 132 | 23-11-2025 | Агробізнес Волочиськ | 0:3 | Буковина Чернівці | 94 | 0 | 0 | 0 | | 141 | 30-11-2025 | Металіст Харків | 0:1 | Агробізнес Волочиськ | 92 | 0 | 0 | 0 | | 149 | 20-03-2026 | Агробізнес Волочиськ | 0:0 | Нива Тернопіль | 95 | 0 | 0 | 0 | | 156 | 28-03-2026 | Поділля Хмельницький | 0:1 | Агробізнес Волочиськ | 97 | 0 | 0 | 0 | | 166 | 04-04-2026 | Агробізнес Волочиськ | 2:0 | Ворскла Полтава | 83 | 1 | 0 | 0 | | 171 | 08-04-2026 | ЮКСА Київ | 2:1 | Агробізнес Волочиськ | 95 | 0 | 0 | 0 | | 183 | 12-04-2026 | Агробізнес Волочиськ | 1:2 | Чорноморець Одеса | 82 | 0 | 0 | 0 | | 186 | 19-04-2026 | Металург Запоріжжя | 1:6 | Агробізнес Волочиськ | 92 | 0 | 0 | 0 | | 200 | 26-04-2026 | Агробізнес Волочиськ | 1:0 | Інгулець Петрове | 93 | 0 | 1 | 0 | | 201 | 01-05-2026 | Фенікс-Маріуполь Маріуполь | 4:0 | Агробізнес Волочиськ | 88 | 0 | 0 | 0 | | 216 | 10-05-2026 | Пробій Городенка | 1:0 | Агробізнес Волочиськ | 95 | 0 | 0 | 0 | | 218 | 16-05-2026 | Агробізнес Волочиськ | 1:0 | Вікторія Суми | 86 | 0 | 0 | 0 | | 231 | 23-05-2026 | Прикарпаття-Благо Івано-Франківськ | 1:1 | Агробізнес Волочиськ | 51 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок України 2025/2026
| 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 26 | 25-08-2025 | Діназ Вишгород | 0:3 | Агробізнес Волочиськ | 0 | 0 | 0 | 0 | | 59 | 30-10-2025 | Металіст 1925 Харків | 4:3 | Агробізнес Волочиськ | 74 | 0 | 0 | 0 | |
|
2026/2027
| 6 | 5 | 1 | 3 | 0 | 471 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
|
Агробізнес Волочиськ Волочиськ
| 6 | 5 | 1 | 3 | 0 | 471 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
|
Першість України 2026/2027 Перша ліга
| 5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 448 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 25-07-2026 | Агробізнес Волочиськ | 0:3 | СК Полтава Полтава | 78 | 0 | 0 | 0 | | 15 | 31-07-2026 | Агробізнес Волочиськ | 2:0 | Фенікс-Маріуполь Маріуполь | 89 | 1 | 1 | 0 | | 18 | 08-08-2026 | Колос-2 Ковалівка | 1:2 | Агробізнес Волочиськ | 94 | 1 | 0 | 0 | | 31 | 14-08-2026 | Агробізнес Волочиськ | 0:0 | Локомотив Київ | 93 | 0 | 0 | 0 | | 35 | 30-08-2026 | Куликів-Білка Куликів | 5:1 | Агробізнес Волочиськ | 94 | 0 | 1 | 0 | |
|
Кубок України 2026/2027
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 12 | 21-08-2026 | Ребел Київ | 0:4 | Агробізнес Волочиськ | 23 | 0 | 0 | 0 | |