S.T.A.R.T.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

КОНФІДЕНЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Федерація футболу України та ТОВ «ФФУ Маркетинг» (далі – ФФУ та ФФУ Маркетинг) керується положеннями чинного законодавства щодо захисту конфіденційної інформації та персональних даних. Будь-яка інформація, надана Вами під час використання цього сайту, що відноситься до персональних даних (телефони, адреси інші персональні дані, залишені Вами на сайті), буде використана ФФУ та ФФУ Маркетинг лише з метою, вказаною нижче.

Надаючи інформацію під час використання цього сайту, а також через будь-які інші звертання в ФФУ/ФФУ Маркетинг, Ви погоджуєтеся з тим, що відповідна інформація не є конфіденційною і може зберігатися та використовуватися ФФУ/ФФУ Маркетинг у базу персональних даних ФФУ/«ФФУ Маркетинг» надалі з метою:  

ФФУ та ФФУ Маркетинг може використовувати Ваш номер телефону або інші контактні дані для зв'язку з Вами.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Усі ризики та відповідальність, пов'язані із використанням цього сайта, несе відвідувач сайта. Федерація футболу України (ФФУ) та її комерційний партнер ТОВ "ФФУ Маркетинг" не можуть гарантувати, що сайт не містить помилок або вірусів, що можуть завдати шкоди Вашій електронно-обчислювальній техніці та/або програмному забезпеченню. ФФУ та ТОВ "ФФУ Маркетинг" не можуть гарантувати, що вся інформаціє є чинною на момент перегляду Вами сайта. ФФУ та ТОВ "ФФУ Маркетинг" не несе відповідальності за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна Вам внаслідок використання цього сайта.

ФФУ та ФФУ Маркетинг постійно прагне поліпшувати свою продукцію, а тому будь-яку інформацію на цьому сайті може бути змінено.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Усі права на інформацію, графічні зображення, тексти або інші наявні на цьому сайті матеріали та об'єкти (далі - матеріали), належать ФФУ та ФФУ Маркетинг, рекламним агенціям, а також іншим третім особам згідно з умовами договорів, укладених між ФФУ / ФФУ Маркетинг та відповідними третіми особами. Жодні наявні на цьому сайті матеріали або їх частина не можуть бути відтворені, використані або передані третім особам з метою отримання прибутку без попередньої згоди ФФУ / ТОВ "ФФУ Маркетинг" у письмовій формі. Ви можете переглядати та роздруковувати матеріали, що містяться на цьому сайті, для особистого використання. Жодні посилання на цей сайт не можуть бути зроблені без попередньої письмової згоди ФФУ / ТОВ "ФФУ Маркетинг".