|
Асоціація футзалу
| 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | 2383 | 39 | 0 | 0 | 4 | 0 |
|
2016/2017
| 26 | 26 | 0 | 0 | 0 | 780 | 16 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Сокіл-2 Голинь Голинь
| 26 | 26 | 0 | 0 | 0 | 780 | 16 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Чемпіонат з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 23 | 23 | 0 | 0 | 0 | 690 | 15 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 19-11-2016 | Сокіл-2 | 5:6 | Еліт-Хол | 30 | 2 | 0 | 0 | | 11 | 20-11-2016 | Будучність | 3:4 | Сокіл-2 | 30 | 1 | 0 | 0 | | 18 | 26-11-2016 | Сокіл-2 | 3:3 | ФК Брошнів-Осада | 30 | 1 | 1 | 0 | | 29 | 04-12-2016 | Сокіл-2 | 1:5 | ФК Станькова | 30 | 0 | 0 | 0 | | 37 | 11-12-2016 | ФК Тужилів | 4:3 | Сокіл-2 | 30 | 1 | 0 | 0 | | 40 | 17-12-2016 | Сокіл-2 | 3:3 | Будівельник | 30 | 0 | 0 | 0 | | 52 | 18-12-2016 | Сокіл | 6:5 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 53 | 25-12-2016 | Сокіл-2 | 1:4 | Дніпро-М | 30 | 0 | 0 | 0 | | 68 | 15-01-2017 | Сокіл-2 | 1:3 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 70 | 21-01-2017 | Штурм | 4:1 | Сокіл-2 | 30 | 1 | 0 | 0 | | 81 | 22-01-2017 | Сокіл-2 | 2:1 | Скала | 30 | 0 | 0 | 0 | | 85 | 29-01-2017 | Стара Гарда | 2:2 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 94 | 04-02-2017 | Еліт-Хол | 3:7 | Сокіл-2 | 30 | 2 | 0 | 0 | | 107 | 12-02-2017 | ФК Брошнів-Осада | 6:2 | Сокіл-2 | 30 | 1 | 0 | 0 | | 110 | 18-02-2017 | Євробуд | 2:6 | Сокіл-2 | 30 | 2 | 0 | 0 | | 115 | 19-02-2017 | Сокіл-2 | 3:3 | Євробуд | 30 | 2 | 0 | 0 | | 120 | 26-02-2017 | ФК Станькова | 4:1 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 128 | 05-03-2017 | Сокіл-2 | 2:8 | ФК Тужилів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 131 | 11-03-2017 | Будівельник | 5:0 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 142 | 18-03-2017 | Дніпро-М | 3:6 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 153 | 19-03-2017 | Мікстон | 2:3 | Сокіл-2 | 30 | 1 | 1 | 0 | | 155 | 25-03-2017 | Сокіл-2 | 2:2 | Штурм | 30 | 1 | 0 | 0 | | 164 | 26-03-2017 | Скала | 3:2 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 23 | 17-01-2017 | ФК Станькова | 2:3 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 31 | 28-01-2017 | Скала | 5:6 | Сокіл-2 | 30 | 1 | 0 | 0 | | 36 | 11-02-2017 | Сокіл-2 | 0:0 | Посьолок | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2017/2018
| 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 253 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Сокіл-2 Голинь Голинь
| 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 253 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2017/2018: 1 ліга
| 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 253 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 58 | 24-12-2017 | Сокіл-2 | 2:2 | Карпати | 30 | 0 | 0 | 0 | | 64 | 30-12-2017 | Посьолок | 1:3 | Сокіл-2 | 30 | 1 | 0 | 0 | | 68 | 13-01-2018 | Сокіл-2 | 3:2 | Дніпро-М | 30 | 1 | 0 | 0 | | 77 | 14-01-2018 | Євробуд | 4:5 | Сокіл-2 | 13 | 0 | 0 | 0 | | 103 | 04-02-2018 | Сокіл-2 | 1:4 | Роланд | 30 | 0 | 0 | 0 | | 116 | 11-02-2018 | Сокіл-2 | 1:2 | Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 124 | 18-02-2018 | ФК Брошнів-Осада | 3:4 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 129 | 25-02-2018 | Сокіл-2 | 2:4 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 135 | 03-03-2018 | Карпати | 1:3 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 146 | 11-03-2018 | Дніпро-М | -:+ | Сокіл-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
2018/2019
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Котятич Голинь Голинь
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2018/2019: 3 ліга
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 80 | 20-01-2019 | Галсільліс | 3:1 | Котятич | 30 | 0 | 0 | 0 | | 81 | 27-01-2019 | Котятич | 6:3 | ФК Завадка | 30 | 2 | 0 | 0 | | 111 | 16-02-2019 | Котятич | 6:5 | РДЮСШ | 30 | 3 | 0 | 0 | | 115 | 24-02-2019 | ФК Гуменів-2 | 2:9 | Котятич | 30 | 1 | 0 | 0 | |
|
2019/2020
| 22 | 22 | 0 | 0 | 0 | 660 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
Підгора Голинь
| 22 | 22 | 0 | 0 | 0 | 660 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2019/2020
| 21 | 21 | 0 | 0 | 0 | 630 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 16-11-2019 | Сокіл | 5:1 | Будівельник-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 28 | 01-12-2019 | Сокіл | 3:1 | ФК Брошнів-Осада | 30 | 0 | 0 | 0 | | 35 | 07-12-2019 | Хвиля | 4:5 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | | 49 | 15-12-2019 | Підгора | 4:5 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 50 | 22-12-2019 | Галсільліс | 3:1 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | | 62 | 28-12-2019 | Підгора | 9:6 | Завод-Техмаш | 30 | 5 | 0 | 0 | | 65 | 29-12-2019 | Будівельник-2 | 4:3 | Підгора | 30 | 1 | 0 | 0 | | 75 | 04-01-2020 | Підгора | 4:1 | Роланд | 30 | 2 | 0 | 0 | | 80 | 05-01-2020 | Сокіл | 4:3 | Підгора | 30 | 1 | 0 | 0 | | 88 | 11-01-2020 | Підгора | 2:2 | ФК Брошнів-Осада | 30 | 0 | 1 | 0 | | 95 | 12-01-2020 | Підгірки | 6:1 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | | 101 | 18-01-2020 | Підгора | 2:6 | Будівельник | 30 | 0 | 0 | 0 | | 110 | 25-01-2020 | Підгора | 1:9 | Майстер | 30 | 0 | 0 | 0 | | 114 | 26-01-2020 | Стара Гарда | 3:0 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | | 125 | 01-02-2020 | Підгора | 3:8 | Штурм | 30 | 0 | 0 | 0 | | 127 | 08-02-2020 | Чайка | 0:4 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | | 154 | 23-02-2020 | ФК Гуменів | 5:1 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | | 155 | 29-02-2020 | Підгора | 1:3 | Галсільліс | 30 | 0 | 0 | 0 | | 193 | 15-03-2020 | ФК Брошнів-Осада | 5:6 | Підгора | 30 | 1 | 0 | 0 | | 200 | 21-03-2020 | Підгора | 5:4 | Підгірки | 30 | 1 | 0 | 0 | | 206 | 22-03-2020 | Будівельник | 6:1 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2019/2020
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 12 | 30-12-2019 | Завод-Техмаш | 12:3 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Сокіл Голинь Голинь
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2019/2020
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 12 | 30-12-2019 | Завод-Техмаш | 12:3 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2020/2021
| 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 480 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Сокіл Голинь Голинь
| 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 480 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Чемпіонат Калуського району 2020/2021
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 270 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 4 | 27-09-2020 | ФК Перекоси | 1:4 | Сокіл | 90 | 0 | 1 | 0 | | 7 | 04-10-2020 | Сокіл | 5:0 | Тризуб | 90 | 1 | 0 | 0 | | 19 | 18-10-2020 | Сокіл | 2:7 | ФК Збора | 90 | 0 | 1 | 0 | |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2020/2021
| 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 19-12-2020 | Майстер | 6:2 | Підгора | 30 | 1 | 0 | 0 | | 9 | 20-12-2020 | Підгора | 0:11 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 11 | 26-12-2020 | Будівельник-2 | 9:4 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | | 20 | 27-12-2020 | Підгора | 3:6 | Заряд | 30 | 0 | 0 | 0 | | 21 | 24-01-2021 | Підгора | 5:6 | Говерла | 30 | 0 | 0 | 0 | | 32 | 31-01-2021 | Підгора | 1:8 | Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2020/2021
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 13 | 19-01-2021 | Будівельник-2 | 2:4 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Підгора Голинь
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2020/2021
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 13 | 19-01-2021 | Будівельник-2 | 2:4 | Підгора | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2025/2026
| 29 | 27 | 2 | 13 | 1 | 1598 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Сокіл Голинь Голинь
| 29 | 27 | 2 | 13 | 1 | 1598 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Кваліфікаційний турнір Калуського району з футзалу 2025/2026
| 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 150 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 23-11-2025 | Сокіл Голинь | 2:3 | КІМ Калуш | 30 | 0 | 1 | 0 | | 10 | 30-11-2025 | Стройбаза Калуш | 5:4 | Сокіл Голинь | 30 | 0 | 0 | 0 | | 14 | 06-12-2025 | Сокіл Голинь | 4:2 | ФК Гуменів Гуменів | 30 | 2 | 0 | 0 | | 21 | 07-12-2025 | Сокіл Голинь | 2:2 | ФК Тужилів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 27 | 13-12-2025 | БХП Голинь | 4:1 | Сокіл Голинь | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Першість Калуського району з футзалу 2025/2026
| 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 13 | 04-01-2026 | Сокіл Голинь | 3:2 | ФК Гуменів Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 18 | 10-01-2026 | Стройбаза Калуш | 3:2 | Сокіл Голинь | 30 | 0 | 0 | 0 | | 23 | 18-01-2026 | ФК Тужилів | 2:4 | Сокіл Голинь | 30 | 0 | 0 | 0 | | 25 | 24-01-2026 | ФК Гуменів Гуменів | 3:4 | Сокіл Голинь | 30 | 0 | 0 | 0 | | 28 | 25-01-2026 | Сокіл Голинь | 3:1 | Стройбаза Калуш | 30 | 0 | 0 | 0 | | 33 | 08-02-2026 | ДЮСШ Калуш | 2:5 | Сокіл Голинь | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок Калуського району з футзалу 2025-2026
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 14-12-2025 | Підгірки | 2:1 | Сокіл Голинь | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кваліфікаційний турнір група Північ 2025-2026
| 9 | 7 | 2 | 6 | 1 | 662 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 17-08-2025 | Карпати Болехів | 0:3 | Горгани | 85 | 1 | 0 | 0 | | 14 | 30-08-2025 | Прикарпаття-Тепловик U-18 | 1:1 | Горгани | 84 | 0 | 0 | 0 | | 17 | 07-09-2025 | Горгани | 0:2 | Ураган Черніїв | 44 | 0 | 0 | 0 | | 25 | 14-09-2025 | СК Галич Галич | 1:0 | Горгани | 73 | 0 | 0 | 0 | | 26 | 24-09-2025 | Пробій-2 | 1:2 | Горгани | 91 | 0 | 0 | 0 | | 35 | 28-09-2025 | Горгани | 0:3 | Вихор Ямниця | 83 | 0 | 0 | 0 | | 37 | 05-10-2025 | Хімік Калуш | 4:1 | Горгани | 51 | 0 | 0 | 0 | | 44 | 12-10-2025 | Горгани | 2:0 | ФК Бурштин | 58 | 0 | 0 | 0 | | 49 | 19-10-2025 | Горгани | 2:2 | Карпати Болехів | 93 | 0 | 0 | 0 | | 52 | 26-10-2025 | Горгани | 1:0 | Прикарпаття-Тепловик U-18 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок Івано-Франківської області 2025-2026
| 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 128 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 20-08-2025 | Пробій-2 | 1:1 | Горгани | 78 | 0 | 1 | 0 | | 5 | 22-10-2025 | СК Галич Галич | 2:0 | Горгани | 50 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок Калуського району 2025-2026
| 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 8 | 03-05-2026 | ФК Сваричів | 1:4 | Лісоруб Перегінське | 39 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат Калуського району 2025-2026
| 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 19-04-2026 | ФК Гуменів Гуменів | 1:3 | Лісоруб Перегінське | 70 | 0 | 0 | 0 | | 15 | 10-05-2026 | Лісоруб Перегінське | 2:2 | ФК Збора | 90 | 0 | 0 | 0 | | 20 | 26-04-2026 | ФК Довгий Войнилів Довгий Войнилів | 3:2 | Лісоруб Перегінське | 76 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок районних асоціацій футболу Івано-Франківської області 2025/2026: плей-оф
| 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 173 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 30-04-2026 | ФК Збора | 1:3 | Лісоруб Перегінське | 86 | 1 | 0 | 0 | | 4 | 07-05-2026 | Лісоруб Перегінське | 3:0 | ФК Збора | 87 | 0 | 0 | 0 | |
|
Горгани Рожнятів
| 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 173 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок районних асоціацій футболу Івано-Франківської області 2025/2026: плей-оф
| 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 173 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 30-04-2026 | ФК Збора | 1:3 | Лісоруб Перегінське | 86 | 1 | 0 | 0 | | 4 | 07-05-2026 | Лісоруб Перегінське | 3:0 | ФК Збора | 87 | 0 | 0 | 0 | |
|
Лісоруб Перегінське Перегінське
| 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 173 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок районних асоціацій футболу Івано-Франківської області 2025/2026: плей-оф
| 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 173 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 30-04-2026 | ФК Збора | 1:3 | Лісоруб Перегінське | 86 | 1 | 0 | 0 | | 4 | 07-05-2026 | Лісоруб Перегінське | 3:0 | ФК Збора | 87 | 0 | 0 | 0 | |