|
Асоціація футзалу
| 109 | 109 | 0 | 0 | 0 | 3270 | 45 | 0 | 0 | 22 | 1 |
|
2016/2017
| 57 | 52 | 5 | 9 | 3 | 3354 | 10 | 0 | 0 | 6 | 0 |
|
ФК Калуш-ДЮФЛ Калуш
| 57 | 52 | 5 | 9 | 3 | 3354 | 10 | 0 | 0 | 6 | 0 |
|
Першість України 2016/2017 Перша ліга U17 Група 4
| 22 | 22 | 0 | 4 | 0 | 1696 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 10-09-2016 | ФК Калуш | 2:1 | Шахтар | 80 | 0 | 0 | 0 | | 9 | 17-09-2016 | ФК Опір | 0:1 | ФК Калуш | 80 | 0 | 0 | 0 | | 16 | 21-09-2016 | ФК Калуш | 0:1 | ДЮСШ | 80 | 0 | 0 | 0 | | 22 | 24-09-2016 | ФК Тепловик-ДЮСШ-3 | 1:0 | ФК Калуш | 80 | 0 | 0 | 0 | | 27 | 01-10-2016 | ФК Калуш | 1:1 | Покрова | 80 | 0 | 0 | 0 | | 35 | 05-10-2016 | Ковель-Волинь | 1:1 | ФК Калуш | 80 | 0 | 0 | 0 | | 38 | 08-10-2016 | ФК Калуш | 1:0 | Галичина | 62 | 0 | 0 | 0 | | 48 | 15-10-2016 | ФК Янтарний | 3:5 | ФК Калуш | 80 | 2 | 1 | 0 | | 49 | 22-10-2016 | ФК Калуш | 1:6 | ДЮСШ | 80 | 0 | 0 | 0 | | 60 | 26-10-2016 | ФК Калуш | 2:1 | Рух | 80 | 0 | 0 | 0 | | 62 | 29-10-2016 | СДЮШОР-4 | 4:0 | ФК Калуш | 59 | 0 | 0 | 0 | | 71 | 05-11-2016 | Шахтар | 1:0 | ФК Калуш | 66 | 0 | 1 | 0 | | 75 | 09-11-2016 | ФК Калуш | 1:1 | ФК Опір | 80 | 0 | 0 | 0 | | 82 | 12-11-2016 | ДЮСШ | 1:2 | ФК Калуш | 80 | 1 | 0 | 0 | | 86 | 08-04-2017 | ФК Калуш | 1:1 | ФК Тепловик-ДЮСШ-3 | 80 | 0 | 0 | 0 | | 92 | 22-04-2017 | Покрова | 2:0 | ФК Калуш | 69 | 0 | 0 | 0 | | 100 | 26-04-2017 | ФК Калуш | 1:1 | Ковель-Волинь | 80 | 0 | 1 | 0 | | 102 | 29-04-2017 | Галичина | 1:2 | ФК Калуш | 80 | 0 | 0 | 0 | | 112 | 06-05-2017 | ФК Калуш | 0:0 | ФК Янтарний | 80 | 0 | 0 | 0 | | 114 | 13-05-2017 | ДЮСШ | 2:0 | ФК Калуш | 80 | 0 | 0 | 0 | | 125 | 20-05-2017 | Рух | 0:2 | ФК Калуш | 80 | 0 | 0 | 0 | | 128 | 27-05-2017 | ФК Калуш | 0:2 | СДЮШОР-4 | 80 | 0 | 1 | 0 | |
|
Чемпіонат ДЮФЛ-1999 Івано-Франківської області 2016/2017
| 19 | 14 | 5 | 5 | 3 | 1098 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 13-08-2016 | Карпати-юн | 3:0 | ФК Калуш U-18 | 20 | 0 | 0 | 0 | | 10 | 20-08-2016 | ФК Калуш U-18 | 5:1 | Нафтовик-юн | 80 | 0 | 0 | 0 | | 14 | 27-08-2016 | ФК Битків-юн | 0:4 | ФК Калуш U-18 | 80 | 2 | 0 | 0 | | 23 | 03-09-2016 | ФК Калуш U-18 | 2:1 | Придністров'я-юн | 80 | 0 | 0 | 0 | | 25 | 07-09-2016 | ФК Турка-юн | 1:5 | ФК Калуш U-18 | 7 | 0 | 0 | 0 | | 31 | 14-09-2016 | ФК Калуш U-18 | 3:3 | Колос Городенківщини-юн | 39 | 0 | 0 | 0 | | 43 | 27-09-2016 | Тепловик-ДЮСШ-3-юн | 1:0 | ФК Калуш U-18 | 0 | 0 | 0 | 0 | | 50 | 06-10-2016 | ФК Калуш U-18 | 7:0 | Карпати-юн | 39 | 0 | 0 | 0 | | 56 | 11-10-2016 | Бескид-юн | 1:2 | ФК Калуш U-18 | 0 | 0 | 0 | 0 | | 61 | 19-10-2016 | ФК Калуш U-18 | 2:1 | ФК Галич-юн | 22 | 0 | 0 | 0 | | 78 | 29-03-2017 | ФК Калуш U-18 | 1:0 | Ніка-Івано-Франківськ | 67 | 0 | 0 | 0 | | 80 | 01-04-2017 | ФК Калуш U-18 | 0:1 | Карпати-юн | 80 | 0 | 0 | 0 | | 85 | 05-04-2017 | Нафтовик-юн | 1:4 | ФК Калуш U-18 | 80 | 0 | 0 | 0 | | 91 | 12-04-2017 | ФК Калуш U-18 | 3:0 | ФК Битків-юн | 80 | 0 | 0 | 0 | | 96 | 19-04-2017 | Придністров'я-юн | 3:4 | ФК Калуш U-18 | 80 | 0 | 0 | 0 | | 105 | 03-05-2017 | Колос Городенківщини-юн | -:+ | ФК Калуш U-18 | 80 | 0 | 0 | 0 | | 119 | 17-05-2017 | ФК Калуш U-18 | 0:3 | Тепловик-ДЮСШ-3-юн | 49 | 0 | 0 | 0 | | 124 | 24-05-2017 | Карпати-юн | 1:3 | ФК Калуш U-18 | 41 | 0 | 0 | 0 | | 133 | 31-05-2017 | ФК Калуш U-18 | 3:2 | Бескид-юн | 0 | 0 | 0 | 0 | | 137 | 07-06-2017 | ФК Галич-юн | 0:2 | ФК Калуш U-18 | 41 | 0 | 0 | 0 | | 145 | 17-06-2017 | ФК Калуш U-18 | 1:4 | Карпати-юн | 80 | 0 | 0 | 0 | | 151 | 24-06-2017 | Ніка-Івано-Франківськ | 6:0 | ФК Калуш U-18 | 53 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат ДЮФЛ-2001 Івано-Франківської області 2016/2017: гр. Північ
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 56 | 12-04-2017 | Долинська ДЮСШ | 1:1 | ФК Калуш | 70 | 0 | 0 | 0 | | 65 | 22-04-2017 | Ніка | 1:2 | ФК Калуш | 70 | 0 | 0 | 0 | |
|
Першість з футзалу м. Калуша 2016/2017: 3 ліга
| 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 300 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 15-01-2017 | ФК Довгий Войнилів-2 | 1:4 | ФК Калуш-U17 | 30 | 0 | 1 | 0 | | 12 | 16-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 4:2 | ФК Хотінь | 30 | 1 | 0 | 0 | | 16 | 16-01-2017 | Дністер-плюс | 1:0 | ФК Калуш-U17 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 27 | 22-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 2:0 | ФК Калуш-U16 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 35 | 29-01-2017 | Синтра | 4:2 | ФК Калуш-U17 | 30 | 1 | 0 | 0 | | 42 | 05-02-2017 | ФК Підмихайля | 1:4 | ФК Калуш-U17 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 43 | 11-02-2017 | ФК Калуш-U17 | 2:2 | ФК Перекоси | 30 | 0 | 0 | 0 | | 53 | 12-02-2017 | Сармат | 0:0 | ФК Калуш-U17 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 58 | 19-02-2017 | ФК Калуш-U17 | 4:4 | Торнадо | 30 | 0 | 0 | 0 | | 68 | 26-02-2017 | ФК Гуменів | 3:1 | ФК Калуш-U17 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 73 | 11-03-2017 | ФК Калуш-U17 | +:- | Гладіатор | 0 | 0 | 0 | 0 | | 81 | 18-03-2017 | ФК Негівці | -:+ | ФК Калуш-U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 13-01-2017 | ФК Перекоси | 1:1 | ФК Калуш-U17 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 8 | 13-01-2017 | ФК Негівці | 3:3 | ФК Калуш-U17 | 30 | 1 | 1 | 0 | | 11 | 17-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 3:2 | ФК Студінка | 30 | 2 | 0 | 0 | | 33 | 28-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 0:3 | Посьолок | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
ФК Калуш-юн Калуш
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
Кубок з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 13-01-2017 | ФК Перекоси | 1:1 | ФК Калуш-U17 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 8 | 13-01-2017 | ФК Негівці | 3:3 | ФК Калуш-U17 | 30 | 1 | 1 | 0 | | 11 | 17-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 3:2 | ФК Студінка | 30 | 2 | 0 | 0 | | 33 | 28-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 0:3 | Посьолок | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
ФК Калуш Калуш
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
Кубок з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 13-01-2017 | ФК Перекоси | 1:1 | ФК Калуш-U17 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 8 | 13-01-2017 | ФК Негівці | 3:3 | ФК Калуш-U17 | 30 | 1 | 1 | 0 | | 11 | 17-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 3:2 | ФК Студінка | 30 | 2 | 0 | 0 | | 33 | 28-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 0:3 | Посьолок | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
ФК Калуш-футзал Калуш
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
Кубок з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 13-01-2017 | ФК Перекоси | 1:1 | ФК Калуш-U17 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 8 | 13-01-2017 | ФК Негівці | 3:3 | ФК Калуш-U17 | 30 | 1 | 1 | 0 | | 11 | 17-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 3:2 | ФК Студінка | 30 | 2 | 0 | 0 | | 33 | 28-01-2017 | ФК Калуш-U17 | 0:3 | Посьолок | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2017/2018
| 47 | 43 | 4 | 6 | 3 | 2307 | 8 | 0 | 0 | 7 | 1 |
|
ФК Калуш-юн Калуш
| 47 | 43 | 4 | 6 | 3 | 2307 | 8 | 0 | 0 | 7 | 1 |
|
Чемпіонат ДЮФЛ-2000 Івано-Франківської області 2017/2018
| 17 | 17 | 0 | 5 | 0 | 1290 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 20 | 30-08-2017 | ФК Калуш-юн | 2:0 | НФК Бурштин-юн | 42 | 0 | 0 | 0 | | 29 | 06-09-2017 | ФК Калуш-юн | 0:3 | Прикарпаття | 61 | 0 | 0 | 0 | | 36 | 13-09-2017 | ФК Галич-юн | 0:1 | ФК Калуш-юн | 80 | 0 | 0 | 0 | | 44 | 20-09-2017 | ФК Калуш-юн | 2:2 | ФК Битків-юн | 80 | 1 | 0 | 0 | | 50 | 27-09-2017 | Карпати-юн | 0:0 | ФК Калуш-юн | 53 | 0 | 0 | 0 | | 72 | 18-10-2017 | ФК Калуш-юн | 0:1 | Придністров`я-юн | 65 | 0 | 0 | 0 | | 78 | 26-10-2017 | ФК ТепловикДЮСШ3 юн | 2:1 | ФК Калуш-юн | 82 | 0 | 0 | 0 | | 92 | 13-06-2018 | ФК Калуш-юн | 0:1 | Бескид-юн | 80 | 0 | 1 | 0 | | 105 | 11-04-2018 | ФК Калуш-юн | 9:1 | ФК Турка-юн | 82 | 0 | 0 | 0 | | 111 | 06-06-2018 | НФК Бурштин-юн | 3:1 | ФК Калуш-юн | 83 | 0 | 0 | 0 | | 118 | 18-04-2018 | ФК Калуш-юн | 2:1 | Нафтовик-юн | 84 | 0 | 0 | 0 | | 127 | 02-05-2018 | ФК Калуш-юн | 7:0 | ФК Галич-юн | 83 | 0 | 1 | 0 | | 135 | 09-05-2018 | ФК Битків-юн | 2:0 | ФК Калуш-юн | 85 | 0 | 1 | 0 | | 141 | 16-05-2018 | ФК Калуш-юн | 3:1 | Карпати-юн | 79 | 0 | 0 | 0 | | 155 | 30-05-2018 | ФК Калуш-юн | 7:4 | Колос Городенківщини-юн | 82 | 0 | 0 | 0 | | 163 | 09-06-2018 | Придністров`я-юн | 2:1 | ФК Калуш-юн | 86 | 0 | 1 | 0 | | 169 | 16-06-2018 | ФК Калуш-юн | 0:5 | ФК ТепловикДЮСШ3 юн | 83 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат Івано-Франківської області 2017/2018
| 7 | 3 | 4 | 1 | 3 | 327 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 13-08-2017 | ФК Калуш | 0:1 | Бескид | 0 | 0 | 0 | 0 | | 14 | 20-08-2017 | ФК Калуш | 0:3 | ФК Турка | 10 | 0 | 0 | 0 | | 27 | 03-09-2017 | ФК Калуш | 0:5 | Нафтовик | 69 | 0 | 0 | 0 | | 31 | 10-09-2017 | Вихор | 3:0 | ФК Калуш | 24 | 0 | 0 | 0 | | 46 | 24-09-2017 | ФК Битків | 6:1 | ФК Калуш | 0 | 0 | 0 | 0 | | 65 | 15-10-2017 | ФК Калуш | 0:5 | Колос Городенківщини | 9 | 0 | 0 | 0 | | 75 | 22-10-2017 | Придністров`я | 9:0 | ФК Калуш | 29 | 0 | 0 | 0 | | 78 | 29-10-2017 | ФК Калуш | 0:8 | ФК ТепловикДЮСШ-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | | 92 | 24-05-2018 | Бескид | 1:1 | ФК Калуш | 94 | 0 | 0 | 0 | | 170 | 17-06-2018 | ФК ТепловикДЮСШ-3 | 8:2 | ФК Калуш | 92 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2017/2018: 2 ліга
| 23 | 23 | 0 | 0 | 0 | 690 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 16-11-2017 | Штурм | 0:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 1 | 0 | | 11 | 16-11-2017 | ФК Гуменів | 0:5 | ФК Загір'я | 30 | 0 | 0 | 0 | | 16 | 18-11-2017 | Оболонь-Підгірки | 1:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 24 | 25-11-2017 | ФК Гуменів | 3:4 | Хвиля | 30 | 1 | 0 | 0 | | 32 | 26-11-2017 | Леосіті Інвест | 3:3 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 37 | 02-12-2017 | ФК Гуменів | 3:4 | Таркетт-Вінісін | 30 | 0 | 1 | 0 | | 47 | 03-12-2017 | ФК Перекоси | 5:2 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 51 | 10-12-2017 | ФК Гуменів | 2:3 | Сармат | 30 | 1 | 1 | 0 | | 63 | 16-12-2017 | Будівельник-2 | 0:2 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 64 | 23-12-2017 | Дністер-плюс | 1:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 1 | | 90 | 14-01-2018 | ФК Гуменів | 2:2 | Чайка | 30 | 1 | 0 | 0 | | 94 | 21-01-2018 | ФК Гуменів | 1:7 | Штурм | 30 | 1 | 0 | 0 | | 103 | 27-01-2018 | ФК Загір'я | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 109 | 28-01-2018 | ФК Гуменів | 1:4 | Оболонь-Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 124 | 04-02-2018 | ФК Гуменів | 1:3 | Леосіті Інвест | 30 | 0 | 0 | 0 | | 129 | 10-02-2018 | Таркетт-Вінісін | 2:5 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 139 | 11-02-2018 | ФК Гуменів | 1:3 | ФК Перекоси | 30 | 0 | 0 | 0 | | 142 | 18-02-2018 | Сармат | 1:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 154 | 25-02-2018 | ФК Гуменів | 2:2 | Будівельник-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 155 | 03-03-2018 | ФК Гуменів | 5:0 | Дністер-плюс | 30 | 0 | 0 | 0 | | 168 | 04-03-2018 | ФК Калуш U17 | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 170 | 10-03-2018 | ФК Гуменів | 3:2 | ФК Довгий Войнилів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 181 | 11-03-2018 | Чайка | 4:3 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
ФК Калуш Калуш
| 23 | 23 | 0 | 0 | 0 | 690 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2017/2018: 2 ліга
| 23 | 23 | 0 | 0 | 0 | 690 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 16-11-2017 | Штурм | 0:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 1 | 0 | | 11 | 16-11-2017 | ФК Гуменів | 0:5 | ФК Загір'я | 30 | 0 | 0 | 0 | | 16 | 18-11-2017 | Оболонь-Підгірки | 1:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 24 | 25-11-2017 | ФК Гуменів | 3:4 | Хвиля | 30 | 1 | 0 | 0 | | 32 | 26-11-2017 | Леосіті Інвест | 3:3 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 37 | 02-12-2017 | ФК Гуменів | 3:4 | Таркетт-Вінісін | 30 | 0 | 1 | 0 | | 47 | 03-12-2017 | ФК Перекоси | 5:2 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 51 | 10-12-2017 | ФК Гуменів | 2:3 | Сармат | 30 | 1 | 1 | 0 | | 63 | 16-12-2017 | Будівельник-2 | 0:2 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 64 | 23-12-2017 | Дністер-плюс | 1:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 1 | | 90 | 14-01-2018 | ФК Гуменів | 2:2 | Чайка | 30 | 1 | 0 | 0 | | 94 | 21-01-2018 | ФК Гуменів | 1:7 | Штурм | 30 | 1 | 0 | 0 | | 103 | 27-01-2018 | ФК Загір'я | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 109 | 28-01-2018 | ФК Гуменів | 1:4 | Оболонь-Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 124 | 04-02-2018 | ФК Гуменів | 1:3 | Леосіті Інвест | 30 | 0 | 0 | 0 | | 129 | 10-02-2018 | Таркетт-Вінісін | 2:5 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 139 | 11-02-2018 | ФК Гуменів | 1:3 | ФК Перекоси | 30 | 0 | 0 | 0 | | 142 | 18-02-2018 | Сармат | 1:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 154 | 25-02-2018 | ФК Гуменів | 2:2 | Будівельник-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 155 | 03-03-2018 | ФК Гуменів | 5:0 | Дністер-плюс | 30 | 0 | 0 | 0 | | 168 | 04-03-2018 | ФК Калуш U17 | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 170 | 10-03-2018 | ФК Гуменів | 3:2 | ФК Довгий Войнилів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 181 | 11-03-2018 | Чайка | 4:3 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
ФК Гуменів Гуменів Гуменів
| 23 | 23 | 0 | 0 | 0 | 690 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2017/2018: 2 ліга
| 23 | 23 | 0 | 0 | 0 | 690 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 16-11-2017 | Штурм | 0:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 1 | 0 | | 11 | 16-11-2017 | ФК Гуменів | 0:5 | ФК Загір'я | 30 | 0 | 0 | 0 | | 16 | 18-11-2017 | Оболонь-Підгірки | 1:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 24 | 25-11-2017 | ФК Гуменів | 3:4 | Хвиля | 30 | 1 | 0 | 0 | | 32 | 26-11-2017 | Леосіті Інвест | 3:3 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 37 | 02-12-2017 | ФК Гуменів | 3:4 | Таркетт-Вінісін | 30 | 0 | 1 | 0 | | 47 | 03-12-2017 | ФК Перекоси | 5:2 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 51 | 10-12-2017 | ФК Гуменів | 2:3 | Сармат | 30 | 1 | 1 | 0 | | 63 | 16-12-2017 | Будівельник-2 | 0:2 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 64 | 23-12-2017 | Дністер-плюс | 1:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 1 | | 90 | 14-01-2018 | ФК Гуменів | 2:2 | Чайка | 30 | 1 | 0 | 0 | | 94 | 21-01-2018 | ФК Гуменів | 1:7 | Штурм | 30 | 1 | 0 | 0 | | 103 | 27-01-2018 | ФК Загір'я | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 109 | 28-01-2018 | ФК Гуменів | 1:4 | Оболонь-Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 124 | 04-02-2018 | ФК Гуменів | 1:3 | Леосіті Інвест | 30 | 0 | 0 | 0 | | 129 | 10-02-2018 | Таркетт-Вінісін | 2:5 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 139 | 11-02-2018 | ФК Гуменів | 1:3 | ФК Перекоси | 30 | 0 | 0 | 0 | | 142 | 18-02-2018 | Сармат | 1:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 154 | 25-02-2018 | ФК Гуменів | 2:2 | Будівельник-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 155 | 03-03-2018 | ФК Гуменів | 5:0 | Дністер-плюс | 30 | 0 | 0 | 0 | | 168 | 04-03-2018 | ФК Калуш U17 | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 170 | 10-03-2018 | ФК Гуменів | 3:2 | ФК Довгий Войнилів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 181 | 11-03-2018 | Чайка | 4:3 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2018/2019
| 27 | 27 | 0 | 0 | 0 | 810 | 18 | 0 | 0 | 5 | 0 |
|
ФК Гуменів Гуменів Гуменів
| 27 | 27 | 0 | 0 | 0 | 810 | 18 | 0 | 0 | 5 | 0 |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2018/2019: 2 ліга
| 25 | 25 | 0 | 0 | 0 | 750 | 16 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 4 | 17-11-2018 | ФК Перекоси | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 11 | 18-11-2018 | ФК Гуменів | 0:2 | Леосіті Інвест | 30 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 24-11-2018 | Хвиля | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 24 | 25-11-2018 | ФК Гуменів | 6:0 | Будівельник-2 | 30 | 3 | 0 | 0 | | 34 | 01-12-2018 | Чайка | 4:2 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 37 | 02-12-2018 | ФК Гуменів | 1:2 | ФК Калуш U17 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 49 | 08-12-2018 | Дністер-плюс | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 50 | 09-12-2018 | Оболонь-Підгірки | 0:2 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 63 | 16-12-2018 | ФК Гуменів | 1:6 | Рятувальник ДПРЧ-24 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 65 | 23-12-2018 | Підгора | 2:6 | ФК Гуменів | 30 | 2 | 0 | 0 | | 76 | 29-12-2018 | ФК Гуменів | 1:5 | Євробуд | 30 | 1 | 0 | 0 | | 80 | 30-12-2018 | Говерла | 4:3 | ФК Гуменів | 30 | 2 | 1 | 0 | | 89 | 05-01-2019 | ФК Гуменів | 0:3 | Штурм | 30 | 0 | 0 | 0 | | 95 | 12-01-2019 | ФК Гуменів | 5:3 | ФК Перекоси | 30 | 0 | 1 | 0 | | 102 | 20-01-2019 | Леосіті Інвест | 1:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 110 | 26-01-2019 | ФК Гуменів | 1:2 | Хвиля | 30 | 0 | 1 | 0 | | 115 | 27-01-2019 | Будівельник-2 | 1:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 125 | 03-02-2019 | ФК Гуменів | 3:0 | Чайка | 30 | 1 | 0 | 0 | | 128 | 09-02-2019 | ФК Калуш U17 | 1:5 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 140 | 10-02-2019 | ФК Гуменів | 3:0 | Дністер-плюс | 30 | 0 | 1 | 0 | | 154 | 17-02-2019 | Рятувальник ДПРЧ-24 | 5:2 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 156 | 02-03-2019 | ФК Гуменів | 4:11 | Підгора | 30 | 1 | 0 | 0 | | 167 | 03-03-2019 | Євробуд | 1:3 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 1 | 0 | | 171 | 09-03-2019 | ФК Гуменів | 0:2 | Говерла | 30 | 0 | 0 | 0 | | 180 | 10-03-2019 | Штурм | 1:1 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2018/2019
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 60 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 15-12-2018 | Котятич | 2:3 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | | 13 | 31-12-2018 | Говерла | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | |
|
2019/2020
| 24 | 24 | 0 | 0 | 0 | 720 | 9 | 0 | 0 | 6 | 0 |
|
ФК Гуменів Гуменів Гуменів
| 24 | 24 | 0 | 0 | 0 | 720 | 9 | 0 | 0 | 6 | 0 |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2019/2020
| 21 | 21 | 0 | 0 | 0 | 630 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 4 | 16-11-2019 | Будівельник | 1:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 1 | 0 | | 10 | 17-11-2019 | ФК Гуменів | 0:2 | Майстер | 30 | 0 | 1 | 0 | | 19 | 30-11-2019 | Стара Гарда | 4:2 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 1 | 0 | | 23 | 01-12-2019 | ФК Гуменів | 2:3 | Штурм | 30 | 1 | 0 | 0 | | 34 | 07-12-2019 | Чайка | 2:4 | ФК Гуменів | 30 | 2 | 0 | 0 | | 36 | 08-12-2019 | ФК Гуменів | 3:2 | Хвиля | 30 | 0 | 0 | 0 | | 49 | 15-12-2019 | Підгора | 4:5 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 1 | 0 | | 64 | 29-12-2019 | Завод-Техмаш | 7:2 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 76 | 04-01-2020 | ФК Гуменів | 0:0 | Будівельник-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 79 | 05-01-2020 | Роланд | 5:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 89 | 11-01-2020 | ФК Гуменів | 2:5 | Сокіл | 30 | 1 | 1 | 0 | | 94 | 12-01-2020 | ФК Брошнів-Осада | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 102 | 18-01-2020 | ФК Гуменів | 2:3 | Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 109 | 25-01-2020 | ФК Гуменів | 1:0 | Будівельник | 30 | 0 | 0 | 0 | | 115 | 26-01-2020 | Майстер | 1:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 124 | 01-02-2020 | ФК Гуменів | 1:2 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 128 | 08-02-2020 | Штурм | 3:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 1 | 0 | | 139 | 09-02-2020 | ФК Гуменів | 7:0 | Чайка | 30 | 1 | 0 | 0 | | 194 | 15-03-2020 | Сокіл | 2:1 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 199 | 21-03-2020 | ФК Гуменів | 2:1 | ФК Брошнів-Осада | 30 | 0 | 0 | 0 | | 207 | 22-03-2020 | Підгірки | 3:0 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2019/2020
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 90 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 14 | 30-12-2019 | ФК Гуменів | 4:0 | Оскар | 30 | 2 | 0 | 0 | | 24 | 19-01-2020 | ФК Гуменів | 4:1 | Штурм | 30 | 1 | 0 | 0 | | 32 | 02-02-2020 | ФК Гуменів | 0:5 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2020/2021
| 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 390 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 |
|
ФК Гуменів Гуменів Гуменів
| 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 390 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 |
|
Чемпіонат Калуського району 2020/2021
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 28 | 01-11-2020 | ФК Гуменів | 1:2 | ФК Студінка | 90 | 1 | 1 | 0 | | 45 | 22-11-2020 | Рух | 3:1 | ФК Гуменів | 90 | 0 | 1 | 0 | |
|
Першість м. Калуша з футзалу 2020/2021: група А
| 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 8 | 17-01-2021 | ФК Гуменів | 3:1 | ФК Перекоси | 30 | 0 | 0 | 0 | | 9 | 24-01-2021 | Орандж | 0:3 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 17 | 31-01-2021 | ФК Довгий Войнилів | 1:2 | ФК Гуменів | 30 | 1 | 1 | 0 | | 23 | 07-02-2021 | ФК Гуменів | 4:4 | Котятич | 30 | 0 | 0 | 0 | | 38 | 20-03-2021 | ФК Гуменів | 1:1 | ФК Тужилів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 45 | 21-03-2021 | Підгора U-21 | 2:7 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 1 | 0 | |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2020/2021
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 7 | 19-01-2021 | ФК Тужилів | 4:3 | ФК Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2025/2026
| 23 | 14 | 9 | 1 | 9 | 579 | 5 | 0 | 0 | 6 | 0 |
|
ФК Гуменів Гуменів Гуменів
| 23 | 14 | 9 | 1 | 9 | 579 | 5 | 0 | 0 | 6 | 0 |
|
Першість Калуського району з футзалу 2025/2026
| 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 240 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 6 | 21-12-2025 | КІМ Калуш | 5:4 | ФК Гуменів Гуменів | 30 | 0 | 1 | 0 | | 12 | 28-12-2025 | ФК Гуменів Гуменів | 2:1 | Стройбаза Калуш | 30 | 0 | 1 | 0 | | 13 | 04-01-2026 | Сокіл Голинь | 3:2 | ФК Гуменів Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 17 | 10-01-2026 | ФК Гуменів Гуменів | 3:1 | ФК Тужилів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 22 | 18-01-2026 | ФК Гуменів Гуменів | 3:2 | КІМ Калуш | 30 | 2 | 0 | 0 | | 25 | 24-01-2026 | ФК Гуменів Гуменів | 3:4 | Сокіл Голинь | 30 | 0 | 0 | 0 | | 29 | 25-01-2026 | ФК Тужилів | 2:3 | ФК Гуменів Гуменів | 30 | 1 | 1 | 0 | | 35 | 08-02-2026 | Стройбаза Калуш | 2:2 | ФК Гуменів Гуменів | 30 | 1 | 0 | 0 | |
|
Кубок Калуського району з футзалу 2025-2026
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 14-12-2025 | ФК Гуменів Гуменів | 1:2 | КІМ Калуш | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кваліфікаційний турнір Калуського району з футзалу 2025/2026
| 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 150 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 23-11-2025 | Стройбаза Калуш | 3:2 | ФК Гуменів Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 9 | 30-11-2025 | ФК Гуменів Гуменів | 2:3 | Євробуд | 30 | 0 | 1 | 0 | | 14 | 06-12-2025 | Сокіл Голинь | 4:2 | ФК Гуменів Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 07-12-2025 | ФК Войнилів Войнилів | 2:3 | ФК Гуменів Гуменів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 25 | 13-12-2025 | ФК Гуменів Гуменів | 2:1 | ДЮСШ Калуш | 30 | 1 | 0 | 0 | |
|
Кваліфікаційний турнір група Північ 2025-2026
| 7 | 0 | 7 | 1 | 6 | 155 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 17-08-2025 | Хімік Калуш | 1:0 | Пробій-2 | 25 | 0 | 0 | 0 | | 10 | 24-08-2025 | Хімік Калуш | 1:2 | ФК Бурштин | 0 | 0 | 0 | 0 | | 12 | 31-08-2025 | Карпати Болехів | 1:1 | Хімік Калуш | 0 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 07-09-2025 | Хімік Калуш | 0:1 | Нафтовик | 34 | 0 | 0 | 0 | | 23 | 13-09-2025 | Прикарпаття-Тепловик U-18 | 0:2 | Хімік Калуш | 1 | 0 | 0 | 0 | | 28 | 21-09-2025 | Хімік Калуш | 3:2 | Ураган Черніїв | 0 | 0 | 0 | 0 | | 34 | 28-09-2025 | СК Галич Галич | 0:0 | Хімік Калуш | 0 | 0 | 0 | 0 | | 37 | 05-10-2025 | Хімік Калуш | 4:1 | Горгани | 21 | 0 | 0 | 0 | | 45 | 12-10-2025 | Вихор Ямниця | 1:0 | Хімік Калуш | 0 | 0 | 0 | 0 | | 48 | 18-10-2025 | Пробій-2 | 1:1 | Хімік Калуш | 2 | 0 | 1 | 0 | | 53 | 26-10-2025 | Хімік Калуш | 2:0 | Карпати Болехів | 69 | 0 | 1 | 0 | | 56 | 02-11-2025 | Хімік Калуш | 3:1 | Прикарпаття-Тепловик U-18 | 3 | 0 | 0 | 0 | | 64 | 09-11-2025 | Горгани | 0:1 | Хімік Калуш | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
Першість Івано-Франківської області 2025/2026
| 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 18-04-2026 | Хімік Калуш | 4:1 | Варатик Коломия | 1 | 0 | 0 | 0 | | 5 | 26-04-2026 | Темп Заболотів | 1:1 | Хімік Калуш | 0 | 0 | 0 | 0 | | 13 | 10-05-2026 | Прут Делятин | 2:3 | Хімік Калуш | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок Івано-Франківської області 2025-2026
| 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 20-08-2025 | Хімік Калуш | 1:1 | Ураган Черніїв | 0 | 0 | 0 | 0 | | 9 | 22-10-2025 | Хімік Калуш | 1:0 | СК Трійця | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
Хімік Калуш Калуш
| 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок Івано-Франківської області 2025-2026
| 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 20-08-2025 | Хімік Калуш | 1:1 | Ураган Черніїв | 0 | 0 | 0 | 0 | | 9 | 22-10-2025 | Хімік Калуш | 1:0 | СК Трійця | 0 | 0 | 0 | 0 | |