|
Асоціація футзалу
| 96 | 96 | 0 | 0 | 0 | 2880 | 41 | 0 | 1 | 6 | 0 |
|
2016/2017
| 44 | 41 | 3 | 3 | 2 | 2279 | 21 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
ПФК Львів Львів Львів
| 44 | 41 | 3 | 3 | 2 | 2279 | 21 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Першість України 2016/2017 Перша ліга U19 Група 2
| 7 | 7 | 0 | 2 | 0 | 591 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 4 | 28-09-2016 | Верес | 1:0 | ФК Опір | 90 | 1 | 0 | 0 | | 9 | 05-10-2016 | Буковина | 2:0 | Верес | 90 | 0 | 0 | 0 | | 12 | 12-10-2016 | Верес | 2:1 | Гірник | 90 | 0 | 0 | 0 | | 15 | 18-10-2016 | ФК Тепловик-ДЮСШ-3 | 2:1 | Верес | 81 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 26-10-2016 | Верес | 1:1 | ДЮФШ ФК Мункач | 90 | 0 | 0 | 0 | | 22 | 02-11-2016 | Поділля | 3:1 | Верес | 60 | 0 | 0 | 0 | | 26 | 09-11-2016 | ФК Львів | 3:0 | Верес | 90 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат Івано-Франківської області 2016/2017
| 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 69 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 103 | 30-04-2017 | ФК Турка | 2:2 | ФК Калуш | 0 | 0 | 0 | 0 | | 126 | 21-05-2017 | Тепловик-ДЮСШ-3 | 2:2 | ФК Калуш | 0 | 0 | 0 | 0 | | 138 | 04-06-2017 | Бескид | 1:1 | ФК Калуш | 22 | 0 | 0 | 0 | | 148 | 18-06-2017 | Покуття | 2:1 | ФК Калуш | 3 | 0 | 0 | 0 | | 153 | 25-06-2017 | ФК Калуш | 11:0 | Вихор | 44 | 1 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат ДЮФЛ-1999 Івано-Франківської області 2016/2017
| 12 | 12 | 0 | 1 | 0 | 959 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 13-08-2016 | Карпати-юн | 3:0 | ФК Калуш U-18 | 80 | 0 | 0 | 0 | | 10 | 20-08-2016 | ФК Калуш U-18 | 5:1 | Нафтовик-юн | 80 | 1 | 0 | 0 | | 14 | 27-08-2016 | ФК Битків-юн | 0:4 | ФК Калуш U-18 | 80 | 1 | 0 | 0 | | 23 | 03-09-2016 | ФК Калуш U-18 | 2:1 | Придністров'я-юн | 80 | 0 | 0 | 0 | | 25 | 07-09-2016 | ФК Турка-юн | 1:5 | ФК Калуш U-18 | 79 | 1 | 0 | 0 | | 31 | 14-09-2016 | ФК Калуш U-18 | 3:3 | Колос Городенківщини-юн | 80 | 1 | 0 | 0 | | 91 | 12-04-2017 | ФК Калуш U-18 | 3:0 | ФК Битків-юн | 80 | 2 | 0 | 0 | | 96 | 19-04-2017 | Придністров'я-юн | 3:4 | ФК Калуш U-18 | 80 | 2 | 0 | 0 | | 105 | 03-05-2017 | Колос Городенківщини-юн | -:+ | ФК Калуш U-18 | 80 | 1 | 0 | 0 | | 119 | 17-05-2017 | ФК Калуш U-18 | 0:3 | Тепловик-ДЮСШ-3-юн | 80 | 0 | 0 | 0 | | 124 | 24-05-2017 | Карпати-юн | 1:3 | ФК Калуш U-18 | 80 | 0 | 0 | 0 | | 133 | 31-05-2017 | ФК Калуш U-18 | 3:2 | Бескид-юн | 80 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 21 | 21 | 0 | 0 | 0 | 630 | 10 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 19-11-2016 | ФК Станькова | 2:3 | Дніпро-М | 30 | 0 | 0 | 0 | | 14 | 20-11-2016 | ФК Станькова | 2:6 | ФК Тужилів | 30 | 0 | 0 | 0 | | 16 | 26-11-2016 | Будівельник | 3:2 | ФК Станькова | 30 | 0 | 0 | 0 | | 29 | 04-12-2016 | Сокіл-2 | 1:5 | ФК Станькова | 30 | 0 | 0 | 0 | | 38 | 11-12-2016 | ФК Станькова | 0:4 | Сокіл | 30 | 0 | 0 | 0 | | 56 | 25-12-2016 | Стара Гарда | 2:4 | ФК Станькова | 30 | 2 | 0 | 0 | | 60 | 31-12-2016 | ФК Станькова | 1:2 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 64 | 15-01-2017 | ФК Станькова | 2:0 | Еліт-Хол | 30 | 0 | 0 | 0 | | 74 | 21-01-2017 | Будучність | -:+ | ФК Станькова | 0 | 0 | 0 | 0 | | 77 | 22-01-2017 | ФК Станькова | 0:1 | ФК Брошнів-Осада | 30 | 0 | 0 | 0 | | 89 | 29-01-2017 | Євробуд | 2:3 | ФК Станькова | 30 | 1 | 0 | 0 | | 90 | 04-02-2017 | Дніпро-М | 2:3 | ФК Станькова | 30 | 0 | 0 | 0 | | 103 | 05-02-2017 | ФК Тужилів | 3:0 | ФК Станькова | 30 | 0 | 0 | 0 | | 105 | 12-02-2017 | ФК Станькова | 4:4 | Будівельник | 30 | 2 | 0 | 0 | | 116 | 19-02-2017 | Сокіл | 4:3 | ФК Станькова | 30 | 1 | 0 | 0 | | 120 | 26-02-2017 | ФК Станькова | 4:1 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 1 | 0 | | 127 | 05-03-2017 | Мікстон | 4:0 | ФК Станькова | 30 | 0 | 0 | 0 | | 133 | 11-03-2017 | ФК Станькова | 2:5 | Штурм | 30 | 0 | 0 | 0 | | 138 | 12-03-2017 | Скала | 0:5 | ФК Станькова | 30 | 1 | 1 | 0 | | 146 | 18-03-2017 | ФК Станькова | 7:4 | Стара Гарда | 30 | 2 | 0 | 0 | | 149 | 19-03-2017 | Еліт-Хол | 2:3 | ФК Станькова | 30 | 1 | 0 | 0 | | 161 | 26-03-2017 | ФК Брошнів-Осада | 5:4 | ФК Станькова | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 23 | 17-01-2017 | ФК Станькова | 2:3 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
ФК Калуш Калуш
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 23 | 17-01-2017 | ФК Станькова | 2:3 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
ФК Калуш-юн Калуш
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 23 | 17-01-2017 | ФК Станькова | 2:3 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
ФК Станькова Станькова Станькова
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок з футзалу м. Калуша 2016/2017
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 23 | 17-01-2017 | ФК Станькова | 2:3 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2017/2018
| 41 | 31 | 10 | 7 | 2 | 1543 | 11 | 0 | 1 | 2 | 0 |
|
ФК Калуш Калуш
| 41 | 31 | 10 | 7 | 2 | 1543 | 11 | 0 | 1 | 2 | 0 |
|
Чемпіонат Івано-Франківської області 2017/2018
| 7 | 5 | 2 | 4 | 0 | 371 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 16 | 27-08-2017 | НФК Бурштин | 1:0 | ФК Калуш | 46 | 0 | 1 | 0 | | 31 | 10-09-2017 | Вихор | 3:0 | ФК Калуш | 61 | 0 | 0 | 0 | | 40 | 17-09-2017 | ФК Калуш | 2:1 | ФК Галич | 18 | 0 | 0 | 0 | | 52 | 01-10-2017 | ФК Калуш | 1:0 | Карпати | 8 | 0 | 0 | 0 | | 65 | 15-10-2017 | ФК Калуш | 0:5 | Колос Городенківщини | 56 | 0 | 0 | 0 | | 167 | 10-06-2018 | ФК Калуш | 2:0 | Придністров`я | 90 | 0 | 0 | 0 | | 170 | 17-06-2018 | ФК ТепловикДЮСШ-3 | 8:2 | ФК Калуш | 92 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат України з футболу серед аматорів 2017/2018
| 9 | 4 | 5 | 3 | 2 | 344 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 05-08-2017 | ФК Калуш | 2:2 | ФК Минай | 75 | 0 | 1 | 0 | | 5 | 13-08-2017 | ОДЕК | 2:1 | ФК Калуш | 90 | 1 | 0 | 0 | | 8 | 19-08-2017 | ФК Калуш | 0:1 | Кристал | 70 | 0 | 0 | 0 | | 15 | 03-09-2017 | ФК Малинськ | 1:0 | ФК Калуш | 0 | 0 | 0 | 0 | | 16 | 09-09-2017 | ФК Калуш | 1:0 | ФК Хмельницький | 61 | 0 | 0 | 0 | | 23 | 24-09-2017 | Нива | 0:1 | ФК Калуш | 1 | 0 | 0 | 0 | | 28 | 14-10-2017 | ФК Калуш | 0:1 | Рочин | 22 | 0 | 0 | 0 | | 33 | 22-10-2017 | Покуття | 2:1 | ФК Калуш | 13 | 0 | 0 | 0 | | 38 | 29-10-2017 | ФК Минай | 0:0 | ФК Калуш | 11 | 0 | 0 | 0 | | 41 | 14-04-2018 | ФК Калуш | 1:1 | ОДЕК | 0 | 0 | 0 | 0 | | 69 | 03-06-2018 | ФК Калуш | 2:1 | Покуття | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок України серед аматорів 2017/2018
| 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 20 | 13-09-2017 | ФК Калуш | 2:2 | СКК Демня | 44 | 0 | 0 | 0 | | 48 | 27-09-2017 | СКК Демня | 1:0 | ФК Калуш | 12 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок Івано-Франківської області 2017/2018
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 11 | 28-09-2017 | Хутровик | 0:7 | ФК Калуш | 120 | 0 | 0 | 0 | | 21 | 19-10-2017 | ФК Рогатин | 2:1 | ФК Калуш | 22 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2017/2018: 1 ліга
| 21 | 21 | 0 | 0 | 0 | 630 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 16-11-2017 | Мікстон | 6:1 | Євробуд | 30 | 0 | 0 | 0 | | 11 | 16-11-2017 | ФК Тужилів | 1:6 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 13 | 18-11-2017 | Мікстон | 1:6 | Сокіл | 30 | 0 | 0 | 0 | | 24 | 19-11-2017 | Сокіл-2 | 1:5 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 36 | 26-11-2017 | Мікстон | 1:0 | Роланд | 30 | 0 | 0 | 0 | | 37 | 02-12-2017 | Будівельник | 0:5 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | | 47 | 03-12-2017 | Мікстон | 3:1 | Підгірки | 30 | 1 | 0 | 0 | | 50 | 09-12-2017 | ФК Брошнів-Осада | 1:6 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | | 59 | 24-12-2017 | Мікстон | 2:0 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 63 | 30-12-2017 | Карпати | 2:2 | Мікстон | 30 | 2 | 0 | 0 | | 69 | 13-01-2018 | Мікстон | 1:0 | Посьолок | 30 | 0 | 0 | 0 | | 76 | 14-01-2018 | Дніпро-М | 0:5 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | | 80 | 21-01-2018 | Євробуд | 0:2 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | | 89 | 27-01-2018 | Мікстон | 6:3 | ФК Тужилів | 30 | 2 | 0 | 0 | | 91 | 28-01-2018 | Сокіл | 1:1 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 102 | 03-02-2018 | Мікстон | 3:0 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 115 | 11-02-2018 | Мікстон | 1:1 | Будівельник | 30 | 0 | 0 | 0 | | 128 | 25-02-2018 | Мікстон | 4:2 | ФК Брошнів-Осада | 30 | 0 | 0 | 0 | | 136 | 03-03-2018 | Стара Гарда | 2:0 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 141 | 04-03-2018 | Мікстон | 6:1 | Карпати | 30 | 0 | 0 | 0 | | 147 | 11-03-2018 | Посьолок | 2:7 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | |
|
Мікстон Калуш
| 21 | 21 | 0 | 0 | 0 | 630 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2017/2018: 1 ліга
| 21 | 21 | 0 | 0 | 0 | 630 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 16-11-2017 | Мікстон | 6:1 | Євробуд | 30 | 0 | 0 | 0 | | 11 | 16-11-2017 | ФК Тужилів | 1:6 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 13 | 18-11-2017 | Мікстон | 1:6 | Сокіл | 30 | 0 | 0 | 0 | | 24 | 19-11-2017 | Сокіл-2 | 1:5 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 36 | 26-11-2017 | Мікстон | 1:0 | Роланд | 30 | 0 | 0 | 0 | | 37 | 02-12-2017 | Будівельник | 0:5 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | | 47 | 03-12-2017 | Мікстон | 3:1 | Підгірки | 30 | 1 | 0 | 0 | | 50 | 09-12-2017 | ФК Брошнів-Осада | 1:6 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | | 59 | 24-12-2017 | Мікстон | 2:0 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 63 | 30-12-2017 | Карпати | 2:2 | Мікстон | 30 | 2 | 0 | 0 | | 69 | 13-01-2018 | Мікстон | 1:0 | Посьолок | 30 | 0 | 0 | 0 | | 76 | 14-01-2018 | Дніпро-М | 0:5 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | | 80 | 21-01-2018 | Євробуд | 0:2 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | | 89 | 27-01-2018 | Мікстон | 6:3 | ФК Тужилів | 30 | 2 | 0 | 0 | | 91 | 28-01-2018 | Сокіл | 1:1 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 102 | 03-02-2018 | Мікстон | 3:0 | Сокіл-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 115 | 11-02-2018 | Мікстон | 1:1 | Будівельник | 30 | 0 | 0 | 0 | | 128 | 25-02-2018 | Мікстон | 4:2 | ФК Брошнів-Осада | 30 | 0 | 0 | 0 | | 136 | 03-03-2018 | Стара Гарда | 2:0 | Мікстон | 30 | 0 | 0 | 0 | | 141 | 04-03-2018 | Мікстон | 6:1 | Карпати | 30 | 0 | 0 | 0 | | 147 | 11-03-2018 | Посьолок | 2:7 | Мікстон | 30 | 1 | 0 | 0 | |
|
2018/2019
| 31 | 26 | 5 | 6 | 3 | 1412 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
ФК Калуш Калуш
| 31 | 26 | 5 | 6 | 3 | 1412 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
Чемпіонат України
| 5 | 0 | 5 | 0 | 3 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 22-07-2018 | ФК Калуш | 1:0 | ФК Минай | 1 | 0 | 0 | 0 | | 7 | 28-07-2018 | Чайка | 0:0 | ФК Калуш | 4 | 0 | 0 | 0 | | 17 | 11-08-2018 | Черкащина-Академія | 3:2 | ФК Калуш | 4 | 0 | 0 | 0 | | 35 | 02-09-2018 | ФК Калуш | 1:1 | Нива-В | 0 | 0 | 0 | 0 | | 53 | 30-09-2018 | ФК Калуш | 1:0 | Чайка | 0 | 0 | 0 | 0 | | 64 | 14-10-2018 | ФК Калуш | 1:0 | Черкащина-Академія | 1 | 0 | 0 | 0 | | 72 | 26-10-2018 | ФК Калуш | 0:1 | Полісся | 0 | 0 | 0 | 0 | | 85 | 11-11-2018 | ФК Калуш | 2:0 | Буковина | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок України
| 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 6 | 18-07-2018 | ФК Калуш | 1:1 | Буковина | 115 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок Івано-Франківської області 2018/2019
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 27 | 01-05-2019 | Карпати-Енергетик | 1:1 | Карпати | 96 | 0 | 0 | 0 | | 29 | 09-05-2019 | Карпати | 1:2 | Карпати-Енергетик | 94 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат Івано-Франківської області 2018/2019
| 8 | 8 | 0 | 5 | 0 | 646 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 48 | 14-04-2019 | Карпати | 4:1 | НФК Бурштин | 82 | 0 | 1 | 0 | | 53 | 20-04-2019 | Вихор | 1:2 | Карпати | 75 | 0 | 0 | 0 | | 59 | 05-05-2019 | Карпати | 2:0 | Прикарпаття | 90 | 0 | 0 | 0 | | 62 | 12-05-2019 | Ніка | 3:2 | Карпати | 94 | 0 | 0 | 0 | | 70 | 19-05-2019 | Карпати | 3:4 | ФК Битків | 61 | 0 | 0 | 0 | | 71 | 26-05-2019 | Карпати | 3:0 | Кремінь | 54 | 1 | 0 | 0 | | 80 | 02-06-2019 | Нафтовик | 2:2 | Карпати | 94 | 1 | 0 | 0 | | 89 | 16-06-2019 | ФК Турка | 0:0 | Карпати | 96 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2018/2019: 1 ліга
| 14 | 14 | 0 | 0 | 0 | 420 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 7 | 24-11-2018 | Підгірки | 3:2 | Сокіл | 30 | 0 | 0 | 0 | | 12 | 25-11-2018 | Роланд | 4:1 | Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 18 | 02-12-2018 | Підгірки | 2:3 | Будівельник | 30 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 22-12-2018 | ФК Брошнів-Осада | 0:1 | Підгірки | 30 | 1 | 0 | 0 | | 23 | 09-12-2018 | Сокіл | 2:3 | Підгірки | 30 | 1 | 0 | 0 | | 28 | 16-12-2018 | Підгірки | 3:2 | ФК Верхня | 30 | 0 | 0 | 0 | | 33 | 23-12-2018 | Будівельник | 1:0 | Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 35 | 29-12-2018 | Підгірки | 6:4 | ФК Брошнів-Осада | 30 | 0 | 0 | 0 | | 38 | 30-12-2018 | Підгірки | 3:2 | Сокіл | 30 | 1 | 0 | 0 | | 42 | 05-01-2019 | Роланд | 3:2 | Підгірки | 30 | 1 | 0 | 0 | | 43 | 12-01-2019 | Підгірки | 1:3 | ФК Верхня | 30 | 1 | 0 | 0 | | 48 | 26-01-2019 | Підгірки | 3:1 | Будівельник | 30 | 0 | 0 | 0 | | 50 | 27-01-2019 | ФК Брошнів-Осада | 1:0 | Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 63 | 16-02-2019 | Будівельник | 4:2 | Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2018/2019
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 27 | 13-01-2019 | Підгірки | 1:3 | Говерла | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Карпати Брошнів-Осада
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2018/2019
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 27 | 13-01-2019 | Підгірки | 1:3 | Говерла | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Підгірки Калуш
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2018/2019
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 27 | 13-01-2019 | Підгірки | 1:3 | Говерла | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2020/2021
| 20 | 18 | 2 | 4 | 0 | 986 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
ФК Збора Збора
| 20 | 18 | 2 | 4 | 0 | 986 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
Кубок чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області 2020/2021: плей-оф
| 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 262 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 2 | 06-05-2021 | ФК Збора | 3:1 | Колос | 78 | 0 | 0 | 0 | | 6 | 13-05-2021 | Колос | 1:5 | ФК Збора | 66 | 0 | 0 | 0 | | 9 | 27-05-2021 | ФК Збора | 5:0 | ФК Студінка | 13 | 0 | 0 | 0 | | 11 | 03-06-2021 | ФК Студінка | 0:5 | ФК Збора | 92 | 0 | 0 | 0 | | 13 | 10-06-2021 | ФК Збора | 1:1 | Прут | 13 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області 2020/2021: група Б
| 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 364 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 08-10-2020 | ФК Оболонь | 1:7 | ФК Збора | 90 | 0 | 0 | 0 | | 3 | 14-10-2020 | ФК Збора | 7:1 | ФК Сваричів | 94 | 0 | 0 | 0 | | 5 | 22-10-2020 | ФК Збора | 1:1 | НФК Металіст | 39 | 0 | 0 | 0 | | 7 | 29-10-2020 | НФК Металіст | 1:4 | ФК Збора | 93 | 0 | 0 | 0 | | 9 | 05-11-2020 | ФК Сваричів | 0:8 | ФК Збора | 48 | 1 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат Калуського району 2020/2021
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 11 | 11-10-2020 | ФК Збора | 9:1 | Єдність | 90 | 0 | 1 | 0 | |
|
Кубок м. Калуша з футзалу 2020/2021
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 14 | 19-01-2021 | Штурм | 1:3 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 29 | 27-02-2021 | Підгора | 2:6 | Стара Гарда | 30 | 0 | 1 | 0 | | 30 | 28-02-2021 | Майстер | 6:4 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2020/2021
| 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 19-12-2020 | Стара Гарда | 6:0 | Будівельник-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 9 | 20-12-2020 | Підгора | 0:11 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 12 | 26-12-2020 | Стара Гарда | 1:1 | Говерла | 30 | 0 | 0 | 0 | | 18 | 27-12-2020 | ФК Брошнів-Осада | 0:3 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 23 | 24-01-2021 | Стара Гарда | 5:0 | Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 34 | 31-01-2021 | Стара Гарда | 0:7 | Будівельник | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Стара Гарда Калуш
| 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2020/2021
| 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 19-12-2020 | Стара Гарда | 6:0 | Будівельник-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 9 | 20-12-2020 | Підгора | 0:11 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 12 | 26-12-2020 | Стара Гарда | 1:1 | Говерла | 30 | 0 | 0 | 0 | | 18 | 27-12-2020 | ФК Брошнів-Осада | 0:3 | Стара Гарда | 30 | 0 | 0 | 0 | | 23 | 24-01-2021 | Стара Гарда | 5:0 | Підгірки | 30 | 0 | 0 | 0 | | 34 | 31-01-2021 | Стара Гарда | 0:7 | Будівельник | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
2024/2025
| 34 | 33 | 1 | 5 | 0 | 2043 | 12 | 0 | 0 | 10 | 0 |
|
МФК Чайка-2 Іллінці
| 34 | 33 | 1 | 5 | 0 | 2043 | 12 | 0 | 0 | 10 | 0 |
|
Кубок Коломийського району з футзалу 2024/2025
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 90 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 41 | 13-02-2025 | МФК Чайка-2 | 1:4 | Факел Троїця | 30 | 0 | 1 | 0 | | 43 | 20-02-2025 | Факел Троїця | 0:3 | МФК Чайка-2 | 30 | 2 | 1 | 0 | | 44 | 15-03-2025 | МФК Чайка-2 | 2:2 | Еверест | 30 | 0 | 0 | 0 | |
|
Суперліга Коломийського району з футзалу 2024/2025
| 13 | 13 | 0 | 0 | 0 | 390 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 10-11-2024 | МФК Чайка-2 | 1:3 | Рибниця | 30 | 1 | 0 | 0 | | 7 | 17-11-2024 | МФК Чайка-2 | 10:3 | 4 kings | 30 | 0 | 0 | 0 | | 10 | 24-11-2024 | Тучапи Снятин | 3:2 | МФК Чайка-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 20 | 08-12-2024 | МФК Турка | 1:5 | МФК Чайка-2 | 30 | 1 | 0 | 0 | | 23 | 15-12-2024 | МФК Чайка-2 | 3:2 | Еверест | 30 | 1 | 0 | 0 | | 28 | 22-12-2024 | Стефайно-2 | 0:0 | МФК Чайка-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 36 | 11-01-2025 | Юсі-Транс | 2:6 | МФК Чайка-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 37 | 12-01-2025 | Рибниця | 3:8 | МФК Чайка-2 | 30 | 2 | 1 | 0 | | 41 | 19-01-2025 | МФК Чайка-2 | 1:6 | Тучапи Снятин | 30 | 0 | 0 | 0 | | 54 | 09-02-2025 | МФК Чайка-2 | 3:2 | МФК Турка | 30 | 2 | 0 | 0 | | 57 | 16-02-2025 | Еверест | 10:6 | МФК Чайка-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 63 | 25-02-2025 | МФК Чайка-2 | 0:5 | Стефайно-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | | 70 | 09-03-2025 | МФК Чайка-2 | 3:6 | Юсі-Транс | 30 | 2 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат Івано-Франківської області 2024/2025
| 12 | 11 | 1 | 3 | 0 | 995 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 18-08-2024 | Покуття Коломия | 0:1 | Гарда | 93 | 0 | 0 | 0 | | 5 | 25-08-2024 | Гарда | 4:1 | Ревера 1908-2 | 59 | 0 | 1 | 0 | | 12 | 01-09-2024 | Благо-Юність | 1:0 | Гарда | 95 | 0 | 1 | 0 | | 20 | 15-09-2024 | Гарда | 3:0 | Яструб Поляниця | 94 | 0 | 0 | 0 | | 21 | 22-09-2024 | Нафтовик | 1:0 | Гарда | 98 | 0 | 0 | 0 | | 27 | 29-09-2024 | Гарда | 0:1 | ФК Вільхівці Вільхівці | 94 | 0 | 1 | 0 | | 30 | 06-10-2024 | Факел Троїця | 2:2 | Гарда | 51 | 0 | 1 | 0 | | 39 | 27-04-2025 | Гарда | 1:0 | Покуття Коломия | 95 | 0 | 0 | 0 | | 41 | 04-05-2025 | Ревера 1908-2 | 3:0 | Гарда | 24 | 0 | 0 | 0 | | 48 | 11-05-2025 | Гарда | 0:0 | Благо-Юність | 100 | 0 | 0 | 0 | | 57 | 01-06-2025 | Гарда | 2:0 | Нафтовик | 95 | 0 | 0 | 0 | | 63 | 08-06-2025 | ФК Вільхівці Вільхівці | 3:1 | Гарда | 97 | 1 | 0 | 0 | |
|
Кубок Івано-Франківської області 2024/2025
| 6 | 6 | 0 | 2 | 0 | 568 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 15 | 20-10-2024 | Гарда | 1:1 | ФК Вільхівці Вільхівці | 94 | 0 | 0 | 0 | | 23 | 27-10-2024 | ФК Вільхівці Вільхівці | 0:3 | Гарда | 98 | 0 | 1 | 0 | | 26 | 06-04-2025 | Гарда | 3:1 | Покуття Коломия | 96 | 0 | 1 | 0 | | 30 | 13-04-2025 | Покуття Коломия | 0:0 | Гарда | 95 | 0 | 0 | 0 | | 31 | 07-05-2025 | Гарда | 0:1 | Благо-Юність | 88 | 0 | 0 | 0 | | 33 | 18-05-2025 | Благо-Юність | 2:2 | Гарда | 97 | 0 | 1 | 0 | |
|
Гарда Калуш
| 6 | 6 | 0 | 2 | 0 | 568 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
|
Кубок Івано-Франківської області 2024/2025
| 6 | 6 | 0 | 2 | 0 | 568 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 15 | 20-10-2024 | Гарда | 1:1 | ФК Вільхівці Вільхівці | 94 | 0 | 0 | 0 | | 23 | 27-10-2024 | ФК Вільхівці Вільхівці | 0:3 | Гарда | 98 | 0 | 1 | 0 | | 26 | 06-04-2025 | Гарда | 3:1 | Покуття Коломия | 96 | 0 | 1 | 0 | | 30 | 13-04-2025 | Покуття Коломия | 0:0 | Гарда | 95 | 0 | 0 | 0 | | 31 | 07-05-2025 | Гарда | 0:1 | Благо-Юність | 88 | 0 | 0 | 0 | | 33 | 18-05-2025 | Благо-Юність | 2:2 | Гарда | 97 | 0 | 1 | 0 | |
|
2025/2026
| 24 | 20 | 4 | 4 | 7 | 1071 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
Нафтовик Долина Долина
| 24 | 20 | 4 | 4 | 7 | 1071 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
Кубок України 2025/2026
| 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 186 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 09-08-2025 | Гірник Новояворівськ | 1:1 | Нафтовик | 96 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 24-08-2025 | Колос Полонне | 0:0 | Нафтовик | 90 | 0 | 1 | 0 | |
|
Чемпіонат Івано-Франківської області з футзалу 2025/2026
| 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 360 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 1 | 23-11-2025 | ГАТА Івано-Франківськ | 2:2 | Бест-Обмін КЕП Івано-Франківськ | 30 | 0 | 0 | 0 | | 6 | 09-12-2025 | ГАТА Івано-Франківськ | 5:1 | Вовки Коломия | 30 | 0 | 0 | 0 | | 8 | 15-12-2025 | Рибак-Галія | 3:2 | ГАТА Івано-Франківськ | 30 | 1 | 0 | 0 | | 11 | 19-12-2025 | ГАТА Івано-Франківськ | 0:2 | Ураган-2 КФВ Івано-Франківськ | 30 | 0 | 0 | 0 | | 16 | 02-01-2026 | Бест-Обмін КЕП Івано-Франківськ | 2:5 | ГАТА Івано-Франківськ | 30 | 1 | 0 | 0 | | 21 | 10-01-2026 | Вовки Коломия | 2:7 | ГАТА Івано-Франківськ | 30 | 0 | 0 | 0 | | 26 | 25-01-2026 | Ураган-2 КФВ Івано-Франківськ | 3:5 | ГАТА Івано-Франківськ | 30 | 0 | 0 | 0 | | 30 | 01-02-2026 | ГАТА Івано-Франківськ | 1:1 | Побудовано-iFRANKO Івано-Франківськ | 30 | 0 | 0 | 0 | | 32 | 24-02-2026 | ГАТА Івано-Франківськ | 4:3 | Ураган-2 КФВ Івано-Франківськ | 30 | 0 | 0 | 0 | | 33 | 13-02-2026 | ГАТА Івано-Франківськ | 5:2 | Вовки Коломия | 30 | 0 | 0 | 0 | | 38 | 21-02-2026 | Побудовано-iFRANKO Івано-Франківськ | 2:1 | ГАТА Івано-Франківськ | 30 | 1 | 0 | 0 | | 43 | 08-03-2026 | Бест-Обмін КЕП Івано-Франківськ | 3:2 | ГАТА Івано-Франківськ | 30 | 1 | 0 | 0 | |
|
Кубок Івано-Франківської області з футзалу 2025/2026
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 30 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 5 | 08-01-2026 | Ураган-2 КФВ Івано-Франківськ | 2:2 | ГАТА Івано-Франківськ | 30 | 1 | 0 | 0 | |
|
Кваліфікаційний турнір група Північ 2025-2026
| 6 | 2 | 4 | 1 | 5 | 282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 4 | 17-08-2025 | Нафтовик | 0:1 | СК Галич Галич | 97 | 0 | 0 | 0 | | 8 | 03-09-2025 | Горгани | 1:5 | Нафтовик | 0 | 0 | 0 | 0 | | 13 | 31-08-2025 | Нафтовик | 1:1 | Вихор Ямниця | 0 | 0 | 0 | 0 | | 19 | 07-09-2025 | Хімік Калуш | 0:1 | Нафтовик | 0 | 0 | 0 | 0 | | 31 | 01-10-2025 | Нафтовик | 6:1 | Пробій-2 | 22 | 0 | 0 | 0 | | 40 | 04-10-2025 | Нафтовик | 10:1 | Прикарпаття-Тепловик U-18 | 44 | 0 | 0 | 0 | | 42 | 12-10-2025 | Ураган Черніїв | 2:1 | Нафтовик | 57 | 0 | 0 | 0 | | 47 | 19-10-2025 | СК Галич Галич | 0:1 | Нафтовик | 0 | 0 | 0 | 0 | | 50 | 26-10-2025 | Вихор Ямниця | 0:0 | Нафтовик | 0 | 0 | 0 | 0 | | 54 | 02-11-2025 | ФК Бурштин | 0:2 | Нафтовик | 18 | 0 | 0 | 0 | | 63 | 16-11-2025 | Нафтовик | 1:1 | Ураган Черніїв | 44 | 0 | 0 | 0 | |
|
Кубок Івано-Франківської області 2025-2026
| 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 7 | 22-10-2025 | Прикарпаття-Тепловик | 0:3 | Нафтовик | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
Чемпіонат Івано-Франківської області 2025/2026
| 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 19-04-2026 | Нафтовик | 0:0 | ФК Вільхівці Вільхівці | 68 | 0 | 0 | 0 | | 8 | 26-04-2026 | ФК Снятин Снятин | 1:2 | Нафтовик | 94 | 0 | 0 | 0 | | 13 | 03-05-2026 | Нафтовик | 1:0 | Покуття Коломия | 51 | 0 | 0 | 0 | | 18 | 09-05-2026 | СК Трійця | 0:1 | Нафтовик | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
ГАТА Івано-Франківськ Івано-Франківськ
| 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Чемпіонат Івано-Франківської області 2025/2026
| 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| № |
Дата |
Господарі |
Рахунок |
Гості |
Хв |
Голи |
ЖК |
ЧК |
| 3 | 19-04-2026 | Нафтовик | 0:0 | ФК Вільхівці Вільхівці | 68 | 0 | 0 | 0 | | 8 | 26-04-2026 | ФК Снятин Снятин | 1:2 | Нафтовик | 94 | 0 | 0 | 0 | | 13 | 03-05-2026 | Нафтовик | 1:0 | Покуття Коломия | 51 | 0 | 0 | 0 | | 18 | 09-05-2026 | СК Трійця | 0:1 | Нафтовик | 0 | 0 | 0 | 0 | |